Pieteikties

Reģistrēts klients:

67 060 578
Jūsu grozs ir tukšs.
Bezmaksas medaļa „Jumja zīme“ Sudraba monēta “Paparde”
  • 1
  • 2

Jaunumi

Garantēts autentiskums un kvalitāte

Mūsu uzņēmums pastāvīgi cenšas nodrošināt visaugstāko kvalitāti. Gan zelta, gan sudraba monētas, gan arī visas medaļas, ko piedāvā „Latvijas Monētu nams”, tiek izgatavotas ar sevišķu rūpību, pievēršot uzmanību detaļām. Monētas tiek kaltas no dārgmetāliem, parasti no zelta un sudraba.

Pirms nosūtīšanas visu kolekciju un senlaiku monētu kvalitāte tiek rūpīgi pārbaudīta. Pateicoties „Latvijas Monētu nams” speciālistiem kolekcionāri, saņemot pie mums pasūtītās senlaiku monētas, vienmēr var būt droši, ka ir iegādājušies īstas monētas un autentiskas medaļas. To apstiprina autentiskuma sertifikāts, ko pievieno senlaiku monētām.

Jums nepatīk? Atdodiet atpakaļ! Katram sūtījumam ir spēkā 15 dienu atpakaļatdošanas garantija. Jums būs iespēja detalizēti iepazīties ar pasūtīto izstrādājumu un, ja sūtījums neatbilst jūsu vēlmēm vai pamanīsiet neatbilstību kvalitātei, 15 dienu laikā varēsiet to atdot atpakaļ, un mēs atmaksāsim naudu bez papildu jautājumiem

Monētu kaltuvju oficiālais partneris

SIA „Latvijas Monētu nams” – ievērojamāko pasaules monētu kaltuvju pārstāvis un kopš 2008. gada oficiālais kolekciju monētu un medaļu izplatītājs Latvijā. SIA „Latvijas Monētu nams” ietilpst „Samlerhuset Group“ uzņēmumu grupā.

Vienai no lielākajām monētu izplatītāju grupām Eiropā – „Samlerhuset Group” – ir struktūras 14 Eiropas valstīs, un tajās strādā 400 darbinieki. Norvēģijas kaltuve izgatavo atsevišķas Norvēģijas un citu valstu oficiālās monētas, turklāt katru gadu izkaļ Nobela Miera prēmijas medaļu.

Grupa „Samlerhuset Group” ir vairāk nekā 50 numismātikas objektu izdevējvalstu pārstāve monētu izplatīšanā. Tostarp vispazīstamākie emitenti – Lielbritānijas Karaliskā monētu kaltuve, Francijas Valsts monētu kaltuve, Kanādas Karaliskā monētu kaltuve, Austrālijas Naudas kaltuve „Perth”, Somijas Monētu kaltuve u. c. Ļoti priecājamies, ka jau vairāk nekā 30 gadu mums ir tiesības izplatīt šo iestāžu augstākās kvalitātes monētas.

Latviešu tematika: monētas un medaļas

„Latvijas Monētu nams” pastāvīgi pārsteidz kolekcionārus ar savām izveidotajām un izkaltajām piemiņas monētām un medaļām. Monētām un medaļām ir augstākā kvalitāte, to apstiprina autentiskuma sertifikāts.

Baltijas ceļš, Līgo svētki vai Doma baznīca - „Latvijas Monētu nams” iekļauj šīs un citas Latvijai svarīgas tēmas, izstrādājot un no tīra sudraba un zelta izkaļot piemiņas monētas.

„Latvijas Monētu nams” izdoto medaļu piedāvājums ir ļoti plašs, tomēr visvairāk lepojamies ar medaļu kolekcijām, kas ir izdotas Latvijas vēsturē svarīgu notikumu iemūžināšanai. Vispopulārākā šīs tēmas kolekcija ir „Latvijas vēsturiskie notikumi”, ko veido medaļas, kas iemūžina tik dažādo Latvijas vēsturi, valsts veidotājus un par laikmeta simboliem kļuvušus notikumus. Vieno jaunākajām un, iespējams, iespaidīgākā ar sarkano un dzelteno zeltu pārklāto medaļu kolekcija ir „Latvijas pērles”, kas iemūžina izcilākās Latvijas arhitektūras pērles ‒ Aglonas bazilika, Rundāles pils u.c.