Pieteikties

Reģistrēts klients:

67 060 578
Jūsu grozs ir tukšs.

Paziņojums saistībā ar karu Ukrainā

Samlerhuset Group BV izpilddirektors Gregs Prosers

03.03.2022

Latvijas Monētu nams un Samlerhuset Group BV nosoda Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu, kas rada traģiskas sekas iedzīvotājiem un apdraud Eiropu.

Mēs esam dziļi šokēti un apbēdināti par postošajām agresijas un vardarbības ainām pēdējās nedēļas laikā, kas izraisīja desmitiem tūkstošu ukraiņu bēgšanu no savām mājām un iezīmēja sākumu, iespējams, lielākajai humānajai krīzei mūsu kontinentā pēdējos gadu desmitos.

Mēs paužam savu solidaritāti ar Ukrainas tautu un pilnībā atbalstām tās drosmīgo pretestību šim uzbrukumam viņu suverenitātei, neatkarībai un pašnoteikšanās tiesībām.

Nekavējoties visi Samlerhuset grupas uzņēmumi izņems no pārdošanas visus ar Krieviju vai Krievijas partneriem saistītos produktus. Turklāt mēs vairs neizplatīsim produktus, kas saistīti ar Krievijas Federācijas Centrālo banku (pazīstama arī kā Krievijas Banka).

Turklāt mēs pilnībā atbalstām sankciju apjomu un stingrību, ko ieviesusi Eiropa un vietējās valdības tajos tirgos, kuros mēs darbojamies, un ieviesīsim tās visā mūsu grupā. Mēs turpināsim pieņemt turpmākos biznesa lēmumus, pamatojoties uz situācijas attīstību.

Tikmēr, ņemot vērā jaunās krīzes apmērus, mēs sadarbojamies ar labdarības organizācijām visās valstīs, kur atrodas mūsu pārstāvniecības, lai sniegtu steidzamu humānās palīdzības atbalstu.