Pieteikties

Reģistrēts klients:

67 060 578
Jūsu grozs ir tukšs.
Numismātika ir monētu un citu ar valūtu saistītu priekšmetu pētniecība un kolekcionēšana. Numismātika kā hobijs ir populāra jau daudzus gadus, un pasaulē ir daudz entuziastu, kuri kolekcionē dažādas monētas, medaļas, banknotes un citus saistītus priekšmetus. Monētu kolekcionēšana ir gan izklaidējoša, gan izglītojoša, jo tā ietver vēstures,...

Paziņojums saistībā ar karu Ukrainā Samlerhuset Group BV izpilddirektors Gregs Prosers 03.03.2022 Latvijas Monētu nams un Samlerhuset Group BV nosoda Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu, kas rada traģiskas sekas iedzīvotājiem un apdraud Eiropu.

Prezentē Pasaules Čempionāta medaļas
Latvijas Monētu nams izgatavo IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Līdz ar karalienes Elizabetes II došanos mūžībā 2022. gada 8. septembrī, ir noslēgusies vesela ēra, kas ilga 70 gadu garumā. Elizabetes II valdīšana ir īpaša sava ilgā laika un daudzo jubileju dēļ. 70 valdīšanas gados Elizabetei II nācies saskarties ar kardinālām sociālām un politiskām pārmaiņām, kā arī reformēt konstitucionālās monarhijas lomu...

Atzīmējot Baltijas ceļa 32. gadadienu, uzņēmums “Latvijas Monētu nams” laidis klajā īpašu medaļu , kas kaldināta no ētiski iegūta (angl. fairmined ) zelta. Medaļas tirāža izplatīšanai Baltijas valstu tirgos būs 100 vienības, turklāt katra medaļa ir individuāli numurēta.

Šogad Latvija svin nozīmīgu gadadienu – 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar lielu balsu vairākumu apstiprināja Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas deklarāciju. “Latvijas monētu nams” par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitajai gadadienai dāvina iedzīvotājiem īpašu šim notikumam veltītu bezmaksas medaļu “Tautu meita”.