Pieteikties

Reģistrēts klients:

67 060 578
Jūsu grozs ir tukšs.


SIA „Latvijas Monētu nams” – ievērojamāko pasaules monētu kaltuvju pārstāvis un oficiālais kolekciju monētu un medaļu izplatītājs Latvijā. SIA „Latvijas Monētu nams” darbojas kopš 2008. gada un ir iekļauts „Samlerhuset Group“ uzņēmumu grupā.

„Samlerhuset Group” ir viena no lielākajām numismātikas izstrādājumu izplatītāju grupām Eiropā ar pārstāvniecībām 14 Eiropas valstīs un 400 darbiniekiem. Uzņēmumu grupā iekļauta arī vecākā Norvēģijas naudas kaltuve, kas darbojas kopš 1686. gada. Norvēģijas kaltuve izgatavo atsevišķas Norvēģijas un citu valstu oficiālās monētas, turklāt katru gadu tajā tiek izkaltas Nobela Miera prēmijas medaļas. 

SIA „Latvijas Monētu nams” speciālisti pastāvīgi uzlabo savas zināšanas – apmeklē izstādes un izsoles visā pasaulē, tādējādi uzņēmums saviem klientiem piedāvā tikai augstākās kvalitātes izstrādājumus.


„Samlerhuset” grupas īpašnieki

,,Samlerhuset Group“ īpašnieki ir divi bērnības draugi, kuri ir aizrautīgi numismātikas un filatēlijas entuziasti jau no agra vecuma. Ole Bjerns Fausa un Reidars Nilsens jau agrā bērnībā sāka krāt pastmarkas un pusaudža gados viņi jau izdeva žurnālu par pastmarkām un pastmarku kolekcionēšanu. Drīz arī monētas un medaļas pievienojās viņu interesēm. 1994. gadā viņi dibināja uzņēmumu ,,Samlerhuset Group“.

altOle Bjerns Fausa (Ole Bjørn Fausa)

Olem Bjernam Fausam ir Norvēģijas Biznesa skolas izsniegts maģistra grāds Biznesa administrēšanā. Iepriekš viņš ir strādājis kompānijā Deloitte Consulting, līdz 1994. gadā kopā ar Reidaru Nilsenu, Helgi Hellebustu un Sigmundu Jakobsenu dibināja uzņēmumu ,,Samlerhuset Group“.

Ole Bjerns Fausa uzņēmumā ir ieņēmis vairākus vadošu amatus –  Mārketinga direktors, Iepirkumu un loģistikas direktors un Finanšu direktors. Viņš bija Rīkotājdirektors kopuzņēmumā, kurā vairākus gadus apvienojās ,,Samlerhuset Group“ un valstij piederošā Somijas naudas kaltuve (Mint of Finland). Ole Bjerns Fausa ir valdes loceklis arī Norvēģijas naudas kaltuvē (Mint of Norway). 

alt
Reidars Nilsens
(Reidar Nilsen)

Nilsena kungam ir Norvēģijas Biznesa skolas izsniegts maģistra grāds Biznesa Administrēšanā. Viņam ir zīmolu mārketinga pieredze no Lilleborg AS (Unilever tīrīšanas līdzekļi) un tirdzniecības pieredze no Jordan AS. Nilsens ir viens no ,,Samlerhuset Group“ dibinātājiem un bija grupas Rīkotājdirektors no 1994. līdz 1999. gadam.

No 2000. gada Nilsena kungs bija Mārketinga viceprezidents līdz 2006. gada janvārī viņš tika iecelts par visas grupas vadītāju (Group CEO) un ir atbildīgs par visa uzņēmuma sniegumu. 


Pārstāvniecības 14 Eiropas valstīs

Uzņēmumu grupai „Samlerhuset” šobrīd ir funkcionējošas pārstāvniecības 14 Eiropas valstīs: Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Lielbritānijā, Īrijā, Beļģijā, Slovākijā, Čehijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un Ungārijā.

Uzņēmumu grupa „Samlerhuset” ir vairāk nekā 50 numismātikas objektu izdevējvalstu pārstāve, izplatot numismātikas izstrādājumus, kurus izdod vispazīstamākie emitenti – Apvienotās Karalistes Karaliskā monētu kaltuve, Francijas Valsts monētu kaltuve, Kanādas Karaliskā monētu kaltuve, Spānijas Karaliskā monētu kaltuve, Nīderlandes Karaliskā monētu kaltuve, Ķīnas Tautas banka, Ukrainas centrālā banka, Austrālijas Pērtas naudas kaltuve, Austrālijas monētu kaltuve, Somijas monētu kaltuve, Zviedrijas monētu kaltuve, Norvēģijas monētu kaltuve, Ungārijas monētu kaltuve, Dienvidāfrikas monētu kaltuve, Japānas monētu kaltuve, Brazīlijas monētu kaltuve un daudzas citas.

Ļoti priecājamies, ka jau vairāk nekā 30 gadus mums ir tiesības izplatīt šo emitentu augstākās kvalitātes monētas.


Uzņēmumu grupa „Samlerhuset”

Csehország Čehija Narodni Pokladnice
Dánia Dānija Mönthuset Danmark A/S
Észtország Igaunija Eesti Mündiäri
Észtország Latvija Monētu Nams
Észtország Lietuva Monetų Namai
Észtország Beļģija Het Belgische Munthuis
Észtország Ungārija Magyar Éremkibocsátó Kft
Finnország Somija Suomen Moneta
Norvégia Norvēģija Samlerhuset Norge AS
Lengyelország Polija Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.
Szlovákia Slovākija Národná Pokladnica
Svédország Zviedrija Mynthuset Sverige AB
Svédország Lielbritānija London Mint Office
Írország Īrija Dublin Mint Office