Pieteikties

Reģistrēts klients:

67 060 578
Jūsu grozs ir tukšs.

Šodien, 19.aprīlī, “Latvijas Monētu nams” (LMN) sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju izdod 2012.gada Pasaules Hokeja čempionātam un Latvijas hokeja valstvienības atbalstam veltītus zelta un apzeltītus žetonus. 8% no zelta un apzeltīto žetonu pārdošanas ieņēmumiem tiks ziedoti Latvijas hokeja valstvienības atbalstam, lai palīdzētu tās mērķiem vainagoties ar uzvarām. Interneta vietnē www.saraujzeltu.lv ar balsošanas palīdzību tiks noteikts Latvijas hokeja visu laiku labākais spēlētājs.


Latvijas Hokeja federācijaAnita Grēve, “Latvijas Monētu nams” vadītāja:“Ciešā sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju, esam izveidojuši šos zelta un apzeltītos žetonus, lai sniegtu atbalstu mūsu valstsvienības hokeja izlasei. Interneta vietnē www.saraujzeltu.lv ir iespējams iegādāties zelta un apzeltītos žetonus, tādējādi atbalstot mūsu valstvienības hokeja komandu, kā arī nobalsot par visu laiku labāko Latvijas hokejistu!”
 
Kirovs Lipmans, Latvijas Hokeja federācijas prezidents:“Man ir tas gods paziņot, ka ir izlaists oficiālais zelta un apzeltītais žetons, lai atbalstītu Latvijas hokeja valstsvienību sadarbībā ar „Latvijas Monētu nams”. Šie žetoni ir arī kā cieņas apliecinājums 2012. gada Pasaules čempionāta rīkotājvalstīm – Somijai un Zviedrijai. Šogad spēles ir kā izaicinājums, kā arī lieliska iespēja mūsu teicamajai izlasei. Lai gūtu panākumus, mums nepieciešams Jūsu atbalsts. Tāpēc jau iepriekš vēlos pateikties par Jūsu atbalstu un novēlēt aizraujošas spēles  Pasaules čempionātā!”
 
Ar interneta vietnes palīdzību www.saraujzeltu.lv tiks noteikts visu laiku labākais Latvijas hokejists. Ikviens ir aicināts nobalsot par viņaprāt izcilāko Latvijas hokeja valstsvienības spēlētāju un tādējādi piedalīties izlozē. Starp visiem balsotājiem LMN izlozēs vienu laimīgo, kurš iegūs galveno balvu - 1000 LVL. Balsošanā var piedalīties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Balsošana ilgs līdz šī gada 30.maijam. Gan izlozes uzvarētājs - 1000 LVL ieguvējs, gan Latvijas labākais hokeja spēlētājs tiks paziņots šī gada 31.maijā.Galvenā balva tiks izlozēta piedaloties Latvijas Hokeja federācijas pārstāvim.
Katrs piemiņas žetons atgādina par Latvijas hokeja valstvienības neaizmirstajām spēlēm, cerams, ka šis žetons kļūs par ikviena īsta hokeja fana atribūtu. LMN piedāvās gan tīra 99,99% raudzes zelta žetonu, gan arī apzeltītu žetonu ar 24 karātu zeltu.
 
Latvijas hokeja valstvienības oficiālie spēļu žetoni tiek izdoti ierobežotā tirāžā – zelta žetons tikai 500 eksemplāros, apzeltītais tikai 5000 eksemplāros. Zelta un apzeltītā žetona reversā ir attēlota aina no hokeja spēles ar uzrakstu: “Latvijas hokeja valstvienības atbalstam 2012”. Zelta žetona aversā ir attēlots Nīderlandes “Schöne Edelmetaal B.V”kaltuves logo, savukārt apzeltītā žetona aversā redzams Latvijas Hokeja federācijas logo un uzraksts: “Latvijas hokeja valstvienība 2012”. Apzeltītais žetons ir pārklāts ar 24 karātu zeltu, tā svars 24 grami. Zelta žetona svars ir 2,5 g un sastāv no tīra 99,99% raudzes zelta.