Eņģeļi pārkāpj visu reliģiju, filozofiju un pārliecību robežas. Patiesībā eņģeļiem nav reliģijas, to esamība un ilgmūžība pārspēj visas zināmās reliģiskās sistēmas.

- Akvīnas Toms

Eņģeļi ir pārdabiskas būtnes, kas sastopamas dažādās reliģijās un mitoloģijās. Trīs lielākās monoteisma reliģijas – jūdaisms, kristietība un islāms – tic eņģeļiem. Angelus latīņu valodā nozīmē sūtnis jo katram eņģelim ir sava misija. Tie tiek uzskatīti par Dieva sūtņiem, starpniekiem starp Dievu un cilvēku.

Mākslā eņģeļi visbiežāk ir attēloti kā ārkārtīgi skaisti cilvēki ar spārniem. Šāds eņģelis attēlots arī izstrādājumā no tīra zelta „Sargeņģelis“.

  • Sargeņģelis ir gadsimtiem sens aizgādnības un aizsardzības simbols
  • Zelta „Sargeņģelis” ir lieliska dāvana
  • Tīrs 999,9/1000 zelts

Izstrādājums tiek piegādāts īpašā iepakojumā, kas aizsargā pret vides iedarbību. Jūs saņemsiet arī speciāli šim izstrādājumam paredzētu mapīti, kas lieliski noderēs, ja vēlaties šo izstrādājumu pasniegt kā dāvanu.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
Zelts (999.9/1000)
Masa:
0,5 g
Izmērs:
15,2 x 8,6 mm
Kvalitāte:
Proof-like
Nominālvērtība:
10 dolāri
Izdevējvalsts :
Zālamana salas
Tirāža:
5 000

Jā, es pasūtu monētu „Sargeņģelis” par 149 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā saņemot samaksāto naudu. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.