Mēs ar lepnumu piedāvājam jums skaisto zelta monētu "Anglijas roze", kas veltīta princeses Diānas piemiņai, kura šogad svinēja savu sešdesmito dzimšanas dienu.

Princese Diāna bija viena no visu laiku ievērojamākajām pasaules sievietēm, persona, kura mainīja Lielbritānijas monarhiju, stila ikona un patiess cilvēciskā spēka paraugs. Vēl būdama karaliskās ģimenes locekle, princese Diāna teica, ka viņa vēlētos redzēt monarhiju, kurai ir ciešāks kontakts ar cilvēkiem. Tā kļuva par viņas misiju – Diāna sadarbojās ar simtiem dažādu labdarības programmu, apmeklēja skolas, slimnīcas, labdarības vakarus, daudz vērības pievērsa cilvēkiem, kuri cieš.

Diemžēl Diānas dzīve traģiski pārtrūka 1997. gada 31. augustā. Bet pat tad Diānas humanitārā misija neapstājās – nedēļas laikā pēc viņas nāves Velsas princeses memoriālajam fondam tika ziedoti 150 milj. ASV dolāru. Fonds joprojām atbalsta dažādus projektus, kuri bija svarīgi princesei Diānai.


  • Monēta par godu princeses Diānas 60. dzimšanas dienai
  • Izgatavota no 999/1000 zelta
  • Izgatavota no ētiski iegūta rozā zelta
  • Ierobežots daudzums
  • Pieejama tikai Latvijas Monētu namā

Monētas aversā attēlots princeses Diānas portrets. Labajā pusē gar malu izvietots uzraksts „DIANA 1961–1997“. 

Reversā attēlots Gibraltāra ģerbonis. Gar malu izkalts uzraksts:„ELIZABETH II D G REGINA“ (Elizabete II karaliene no Dieva žēlastības), tāpat norādīts izdevējvalsts nosaukums, monētas nomināls un izdošanas gads.

Kopā ar monētu saņemsiet autentiskuma sertifikātu.

Jā, es pasūtu zelta monēta „Anglijas roze“ par 149 € (+5,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Ja izstrādājums neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet to atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2021
Izdevējvalsts:
Gibraltārs
Nominālvērtība:
1/25 kronas (crown)
Metāls:
Zelts (999/1000)
Pārklājums :
Ētiskā ceļā iegūts rozā zelts
Diametrs:
11 mm
Masa:
0,5 g
Tirāža:
19999 gab.