Īpašais piedāvājums! Zelta monēta, kas godina Renesanses laikmeta ģēniju – Leonardo da Vinči. Šī monēta, kas sver 0,5 g, ir izgatavota no tīra 999/1000 zelta. Monētas diametrs ir 11 mm, bet tās tirāža ir tikai 5000 vienību visā pasaulē! Monēta ir izkalta saskaņā ar augstākajiem kalšanas kvalitātes standartiem – proof.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Monēta par piemiņu 500 gadiem kopš Leonardo da Vinči nāves
  • Izgatavota no tīra 999/1000 zelta
  • Monētas svars - 0,5 g
  • Monēta godina Renesanses laikmeta ģēniju
  • Šīs monētas tirāža ir tikai 5000 vienību visā pasaulē

„Vitrūvija cilvēks“ ir visā pasaulē atzītā Itālijas „universālā cilvēka“, Leonardo da Vinči, zīmējums. Šis meistardarbs ir balstīts uz „De Architectura“ – ēku būvniecības rokasgrāmatu, kuru sarakstījis romiešu arhitekts un inženieris Vitrūvijs (30.–15. g. p.m.ē.). Šo zīmējumu Leonardo da Vinči radījis apmēram 1490. gadā, tas zīmēts ar tinti uz papīra. Zīmējumā attēlots cilvēks divās dažādās pozīcijās, ar izplestām rokām un kājām, ievietots aplī un kvadrātā. Zīmējumu un tekstu citā vārdā sauc par „Proporciju likumu“. Šis Renesanses ģēnija zīmējums nosaukts par godu arhitektam Vitrūvijam.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2019
Izdevējvalsts:
Niue
Nominālvērtība:
2,5 dolāri
Metāls:
999/1000 zelts
Diametrs:
11 mm
Masa:
0,5 g
Kvalitāte:
Proof
Tirāža:
5000 gab.

, es pasūtu monētu „Vitrūvija cilvēks“ par 119 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.