Priecājamies par iespēju Jūs iepazīstināt ar 2022. – Ūdens Tīģera – gadam veltītu, daļēji apzeltītu un ar saldūdens pērli inkrustētu sudraba monētu. Pēc ķīniešu kalendāra Tīģera gads sākas 2022. gada 1. februārī un beidzas 2023. gada 31. janvārī.

Ķīniešu kultūrā tīģeris ir visu zvēru valdnieks. Ķīniešu zodiaka zīme Tīģeris simbolizē spēku, drosmi, spēju atbrīvoties no ļauniem spēkiem. Tiek uzskatīts, ka Tīģeris aizsargā pret negatīvo enerģiju, tādēļ arī mūsdienās Ķīnā bērni nēsā cepurītes vai valkā apavus ar tīģera attēlu. Ķīniešu filozofi stāsta, ka katra zodiaka zīme ir saistīta ar vienu no pieciem elementiem – ūdeni, koku, uguni, zemi vai metālu. Šis gads pieder ūdenim, tādēļ 2022. gads tiek saukts par Ūdens Tīģera gadu. Tiek uzskatīts, ka ūdens gadā cilvēki sliecas darīt mazāk ļauna, ieslīgst dziļākās pārdomās.

Parasti Tīģera gadā dzimušie cilvēki ir drosmīgi, labprāt iesaistās konkurencē, paļaujas uz saviem spēkiem, nebaidās demonstrēt savu spēku, ir raduši rīkoties spontāni, bez iepriekšējas sagatavošanās spēj pārvarēt šķēršļus. Parasti Tīģera gadā dzimušie prot piesaistīt uzmanību, apkārtējie viņus ciena. Tomēr Tīģera zīmes cilvēki var būt diezgan impulsīvi, nepacietīgi un ļoti ietiepīgi. Tiek uzskatīts, ka cilvēkiem, kuri piedzimuši Tīģera gadā, veiksmi nes skaitļi: 1, 3, 4 un šo skaitļu kombinācijas, bet 6, 7, un 8 un to kombinācijas nav veiksmīgi. Veiksmi piesaista arī zilas, pelēkas, oranžas krāsas apģērbs un priekšmeti, tādēļ ieteicams savu ikdienu ietērpt šajās krāsās, bet izvairīties vajadzētu no brūniem priekšmetiem. Tīģera gadā dzimušajiem veiksmi nes šādas puķes: dzeltenā lilija un cinerārija.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Izgatavota no tīra sudraba un daļēji pārklāta ar tīru zeltu
  • Inkrustēta ar saldūdens pērli
  • Par godu 2022. gadam – Tīģera gadam
  • Augstākā kalšanas kvalitāte – proof


Uz Tīģera gadam veltītās sudraba monētas austrumniecisku ziedu fona attēloti divi apzeltīti Tīģeri. Monētas vidū, starp Tīģeriem, inkrustēta saldūdens pērle. Augšpusē pie monētas malas izkalts uzraksts: „YEAR OF THE TIGER”, apakšā norādīts izdošanas gads: „2022“.

Monētas reversā – Fidži Salu ģerbonis. Ap ģerboni izvietotas 12 ķīniešu zodiaka zīmes: Žurka, Vērsis, Tīģeris, Zaķis, Pūķis, Čūska, Zirgs, Kaza, Mērkaķis, Gailis, Suns, Cūka. Virspusē pie monētas šķautnes redzams izdevējvalsts nosaukums „FIJI”, apakšā norādīts monētas nomināls: „$10”, labajā pusē – monētas masa un metāla tīrība „1 OZ Ag 999”.

Specifikācijas
Izdevējvalsts:
Fidži
Izdošanas gads:
2022
Nominālvērtība:
10 dolāri
Metāls:
Sudrabs (999/1000)
Pārklājums:
Zelts (999/1000)
Diametrs:
40 mm
Masa:
1 unce
Kvalitāte:
Proof
Tirāža:
8888 gab.
Īpaša iezīme:
Iestrādāta saldūdens pērle

, es pasūtu Ūdens Tīģera gadam veltīta sudraba monētu  par 199 €. Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.