Šis zelta stienis ar veiksmes pakavu ir izgatavots no tīra Lapzemes zelta un tā tirāža ir tikai 500 gabali visā pasaulē! Šis kolekcijas priekšmets ir lieliska dāvana, turklāt tas ir īpašā kastē.

Pakavs par talismanu vai priekšmetu, kas pasargā no ļaunuma, tiek uzskatīts daudzās pasaules valstīs. Interesanti, ka daudzās valstīs atšķiras pakava piekarināšanas veids – ar atvērumu uz augšu vai uz apakšu. Austrumu valstīs, gandrīz visā Eiropā un Dienvidamerikā pakavs pie durvīm tiek piekalts vai piekarināts ar atvērumu uz apakšu. Tādā veidā laime līst pār nama iedzīvotājiem. Savukārt Īrijas un Lielbritānijas iedzīvotāji uzskata, ka pakavs ir jāpiestiprina ar atvērumu uz augšu – lai laime neaizplūst. Atšķiras arī pakavu piekarināšanas vieta un veids: mūsu tautieši pakavus piekarina pie mājokļa ieejas durvīm, virs stenderes, meksikāņi mēdz pakavu izdekorēt ar krāsainām lentītēm, monētām, svēto attēliem un karina tos tika augstu, lai neviens nevar tos pasniegt – jo tos nedrīkst aiztikt. Itāļi izturas pilnīgi pretēji – tie pakavus karina tā, lai katrs, ieejot mājā, aiz tiem aizķertos. Cilvēki ticēja, ka pakavs pasargā no zibens un raganu burvestībām, tādēļ tos karināja ne tikai pie durvīm, bet arī pie skursteņa, logiem, krāsns – visās vietās, caur kurām ļaunie gari var iekļūt mājā. Savukārt vācieši, lai pasargātu sevi no spokiem, pakavu piekala pat pie noziedznieku, kuriem tika izpildīts nāves sods, zārkiem.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Izgatavots no tīra 999,9/1000 Lapzemes zelta
  • Tirāža - tikai 500 gabali visā pasaulē
  • Īpašā kastē kopā ar autentiskuma sertifikātu
  • Lieliska dāvana - veiksms pakavs


Zelta lietņa aversā attēlots pakavs. Tā apakš izkalta lietņa zelta tīrība – 999,9.

Reversā norādīts uzņēmums, kas izkalis izstrādājumu, izstrādājuma svars un zelta tīrība.

Specifikācijas
Metāls:
999,9/1000 Lapzemes zelts
Izmērs:
15 x 8,5 mm
Masa:
1 g
Kvalitāte:
Proof
Izdevējs:
Schöne Edelmetaal B.V. (Nīderlande)
Tirāža:
500 gab.

, es pasūtu zelta stieni „Veiksmes pakavs” par 149 € (+4,99€ piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.