Mēs svinam Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu!

Šogad Latvija svin ļoti nozīmīgu gadadienu - 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar lielu balsu vairākumu apstiprināja Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas deklarāciju. Trīs brīvības, demokrātijas un progresa desmitgades! Šodien 4. maijs ikvienam latvietim ir svarīgs datums, kas simbolizē neatlaidību, neizzūdošu cerību un dzimtenes mīlestību. Mēs priecājamies pasniegt īpašu piemiņas lietu - tīra zelta dziļa reljefa monēta, kas kalta īpaši Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitajai gadadienai - „Tautu meita”. Šī unikālā piemiņas monēta atgādinās katram no mums nozīmīgo jubileju vēl daudzu gadu garumā.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • 999,9/1000 tīrs zelts
  • Visaugstākā kalšanas kvalitāteproof
  • Visā pasaulē – tikai 500 gab.
  • Tiek piegādāta elegantā kastīte

Monētas aversā attēlota sēdoša Tautu meita. Vienu roku tā uzlikusi uz ozollapu vainaga – spēka un izturības simbola. Otra roka uz zobena kāta – sniedzot drosmi un gribasspēku cīņai par tēvzemi. Pie meitenes kājām izkaisītas labības vārpas, kas simbolizē pārticību un dzimto zemi. Gar monētas ārmalu uzraksts “RESTORATION OF LATVIAN INDEPENDENCE 1990 - 2020”.

Reversā redzams karalienes Elizabetes II portrets. Gar monētas šķautni izkalts izdevējvalsts nosaukums, monētas nomināls un izdošanas gads.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2020
Izdevējvalsts:
Niue
Nominālvērtība:
2 dolāri 50 centi
Metāls:
Zelts 999/1000
Masa:
0,5 g
Diametrs:
13,92 mm
Kvalitāte:
Proof
Tirāža:
500 gab.

, es pasūtu zelta monētu „Tautu meita” par 119 € (+4,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.