2020. gada 25. janvārī saskaņā ar Mēness kalendāru sāksies Metāla žurkas gads. Novēlot Jums lielisku un veiksmīgu gaidāmo Jauno gadu, mēs vēlamies Jūs iepriecināt ar sudraba monētu, kas ir daļēji apzeltīta, ar rutēnija pārklājumu un ar sarkana kristāla inkrustāciju.

Aplūkojot ķīniešu horoskopu dzīvnieku plejādi, žurka tajā ieņem pirmo vietu. Stāsta, ka šo pozīciju žurka ieguvusi ar gudrību. Saskaņā ar leģendu augstākais Dievs, ko Ķīnā sauc par Nefrīta imperatoru, reiz uzaicinājis dzīvniekus uz svētkiem. Gudrā žurka apmānījusi vērsi, izlūdzoties tam apsēsties uz muguras. Kad viņi ieradušies pie dieva mītnes, žurka pie pašām durvīm nolēkusi zemē, tā kļūstot par pirmo zodiaka dzīvnieku. Saskaņā ar šo leģendu Žurkas gadā dzimušie tiek uzskatīti par saprātīgiem, gudriem un tādiem, kas ātri pielāgojas jaunajai videi. Viņiem nav sveša tieksme izmantot sakarus ar citiem, un, lai gūtu labumu, viņi liek lietā prātu un diplomātiskās prasmes.

Ķīnas folklorā žurkas jau no senatnes saista ar pārticību, bagātību un auglību. Tādēļ tiek uzskatīts, ka Žurkas gadā dzimušajiem nevajadzētu būt finansiālām problēmām. No otras puses, žurkas aizbilstamajiem patīk krāt lietas, skaisti ģērbties, mājīgi un stilīgi iekārtot māju, tādēļ iepērkoties, viņi nereti iegādājas nevajadzīgas lietas.

Metāla stihija šai zīmei piešķir duālismu – zem rāmā atturīguma slēpjas versmojošas jūtas. Metāla Žurkas gadā dzimušie tiek uzskatīti par veiksmes mīluļiem, viņus gaida labklājība un laba dzīve. Šiem cilvēkiem ir īpaši svarīga skaista un estētiska vide. Uzskata, ka Metāla Žurka saviem aizbilstamajiem nodrošinās labu 2020. gadu.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Izgatavota no 925/1000 sudraba
  • Sagaidot 2020. gadu - Metāla žurkas gadu
  • Inkrustēts sarkans kristāls
  • Monēta daļēji apzeltīta un pārklāta ar rutēniju

Monētas aversā attēlota ar kroni rotājusies un mantijā tērpusies žurka, turot scepteri. Tas ir labklājības un veiksmes simbols. Blakus izkaltas ķīniešu rakstu zīmes ar nozīmi „žurka“, kā arī uzraksts „YEAR OF THE RAT“ (Žurkas gads).

Reversā attēlots Kamerūnas Republikas ģerbonis, norādīts izdošanas gads un nominālvērtība (500 Centrālāfrikas franku).

Specifikācijas
Izdošanas gads :
2020
Izdevējvalsts :
Kamerūnas Republika
Nominālvērtība :
500 franki
Metāls :
Sudrabs 925/1000
Masa :
10 g
Diametrs :
32 mm
Iezīmes:
daļēji apzeltīta, ar rutēnija pārklājumu un ar sarkana kristāla inkrustāciju
Kvalitāte:
Proof
Tirāža:
999 gab.

, es pasūtu sudraba monēta par 129 € (+4,99€ piegādes maksa) . Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.