Par klasiku kļuvušais rakstnieces Džoannas Roulingas stāsts par burvi Hariju Poteru savaldzināja miljoniem lasītāju visā pasaulē. Šis maģiskais stāsts iekaroja arī skatītāju sirdis, jo kinokompānija „Warner Bros“ veica visu septiņu grāmatu ekranizāciju, kas kļuva par visu laiku pelnošāko filmu ciklu.

Grāmatu un filmu panākumi iedrošināja vairākus uzņēmumus izgatavot Harija Potera tematikai veltītas preces, ar kurām kolekcionāri un sižeta cienītāji papildina savas kolekcijas. Suvenīri, rotaļlietas, spēles, dekorācijas, saldumi – var izveidot garu dažādu preču sarakstu, kuras rotā Harija Potera vārds. Vai ir iespējams radīt vēl kaut ko jaunu un neredzētu? Jā! Ar prieku iepazīstinām ar jaunumu – oficiālu monētu-grāmatzīmi, kas radīta sadarbībā ar vienu no lielākajām pasaules kinostudijām „Warner Bros“. Jā, patiesi, tā ir gan monēta, gan grāmatzīme! Tā izgatavota no trīs gramiem tīra sudraba (999/1000) un daļēji pārklāta ar krāsām. Monētas tirāža visā pasaulē – 20 000 gab.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Izgatavota no tīra (999/1000) sudraba un pārklāta ar krāsām
  • Lieliska dāvana Harija Potera grāmatu un filmu cienītājiem
  • Tiek piegādāta speciālā ieliktnī ar autentiskuma sertifikātu
  • Uz monētas nav izdošanas gada, jo labas grāmatas un filmas dzīvo mūžīgi!


Monētu-grāmatzīmi rotā krāsains Cūkkārpas burvestību un burvju skolas ģerbonis uz maģisku rakstu fona. Zem ģerboņa redzams uzraksts: „DRAGO DORMIENS NINQUAM TITULLANDUS“ (Nekad nekaitini guļošu pūķi), bet augšpusē: „Harry Potter“.

Otrā pusē attēlots karalienes Elizabetes II portrets. Ap portretu izvietots izdevējvalsts „SAMOA“ nosaukums, metāla tīrība, svars un monētas nomināls „1 DOLLAR“.

Specifikācijas
Izdevējvalsts:
Samoa
Nominālvērtība:
1 dolārs
Metāls:
Sudrabs (999/1000)
Izmērs:
150 x 70 mm
Masa:
3 g
Kvalitāte:
Proof-like
Tirāža:
20000 gab.

, es pasūtu Sudraba monēta-grāmatzīme „Harijs Poters“ 79 €. Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.