Jums ir lieliska iespēja iegādāties autentisku monētu komplektu no sešiem kontinentiem – no visas pasaules, izņemot Antarktīdu. Visas sudraba monētas atceļojušas no dažādām valstīm, sākot ar ASV un beidzot ar Austrāliju. Tas ir īsts starptautisks dārgums!

Kontinents ir liela, nedalāma zemes platība. Atkarībā no izvēlētās metodes, uz mūsu planētas var saskaitīt ne vairāk kā 7 un ne mazāk kā 5 kontinentus (Amerika, Eirāzija, Āfrika, Austrālijā un Antarktīda). Tomēr vispopulārākā ir ģeopolitiskā metode, kas izdala Eiropu, Āziju, Āfriku, Ziemeļameriku, Dienvidameriku, Austrāliju un Antarktīdu. No visiem septiņiem kontinentiem tikai Antarktīda nav pastāvīgi apdzīvota. Šajā kontinentā nav ne pilsētu, ne valstu, tikai dažādu valstu administrētas pētniecības stacijas.

Kādēļ Jums jāpasūta šis komplekts?

  • 6 sudraba monētas – pa vienai no katra apdzīvotā kontinenta!
  • Autentiskas sudraba monētas no visas pasaules
  • Monētas no Somijas, Peru, Mozambikas, ASV, Austrālijas, Irākas
  • Velveta maisiņš un autentiskuma sertifikāts

Lielāko kontinentu Āziju pārstāv 50 filu monēta no Irākas. Irāka ir valsts ar senu un bagātu vēsturi. Valsti ievērojami ietekmējušas persiešu, maķedoniešu un grieķu kultūras, un, aplūkojot senās irākiešu monētas, acīmredzama ir arābu zemju ietekme. Komplektā iekļautā monēta, kā ierasts musulmaņu valstīs, dekorēta ar rakstzīmēm, augu rakstiem un stilizētu sauli.

Mazāko kontinentu Austrāliju pārstāv monēta 1 florīna vērtībā, kas atradās apritē līdz 1966. gadam. Tās reversā attēlots jaunās karalienes Elizabetes II portrets, aversā izkalts Austrālijas ģerbonis – vairogs, ko tur valstij nozīmīgi dzīvnieki: ķengurs un emu.

Ziemeļameriku pārstāv 25 centu sudraba monēta, kas izkalta Amerikas Savienotajās Valstīs. Tās aversā attēlots valsts pirmā prezidenta Džordža Vašingtona portrets, bet aversā spārnus izpletis ASV simbols – ērglis.

Eiropu pārstāv somu 50 pensu monēta, kas kalta vēl tajā laikā, kad Somija piederēja Krievijas impērijai. Penss bija simtā daļa no markas, un marka šajā zemē tika ieviesta 1860. gadā, un bija spēkā līdz 2002. gadam, kad Somijā stājās spēkā vienotā ES valūta (eiro).

No Dienvidamerikas Jūs sasniegusi Peru izkaltā monēta, kas veido pusi no dināra. Dinārs ir desmitā daļa no sola – naudas vienības, kas bija apritē Peru no 1863.–1985. gadam. Monētas reversā attēlots Peru ģerbonis, bet aversā – Brīvības dieviete, atbalstījusies uz vairoga, uz garas nūjas uzlikusi brīvību un neatkarību simbolizējošo frīģiešu cepuri.

Komplekta pēdējā monēta pārstāv Āfriku. Tie ir 5 eskudi no Mozambikas. Monēta izkalta laikā, kad valsti vadīja Portugāle. Aversā izkalts koloniālās Mozambikas ģerbonis, bet reversā – Portugāles ģerbonis.

Kopā ar monētu izlasi saņemsiet to autentiskuma sertifikātu, kurā atradīsiet izsmeļošu informāciju par monētu parametriem.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
Dažādi
Metāls:
Dažādi
Diametrs:
Dažādi
Masa:
Dažādi
Izdevējvalsts:
Somija, Peru, Mozambika, ASV, Austrālija, Irāka
Nominālvērtība:
Dažādi
Sūtījuma piegādes laiks:
4 līdz 6 darba dienas

Jā, es pasūtu monētu komplektu „Seši kontinenti” par 69 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā saņemot samaksāto naudu. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.