Piedāvājam krāšņu medaļu kolekciju, kas veltīta valstīm, kuru valūta ir eiro.

2002. gada 1. janvārī divpadsmit Eiropas Savienības dalībvalstīs tika ieviesta kopējā valūta – eiro. Tas bija ļoti ievērojams notikums arī kolekcionāriem un numismātiem. Par godu eiro ieviešanai tika nolemts izveidot kolekciju “Pirmo eiro medaļas”, kurās attēloja visu Eiropas Savienības dalībvalstu pirmās zelta eiro monētas un to simbolus – arhitektūras pieminekļus, pazīstamākās vietas, kā arī vēsturiskos notikumus un ievērojamākās personības. Kolekcijas medaļas ir izkaltas no tīra 999/1000 sudraba un daļēji pārklātas ar tīru 999/1000 zeltu. 

Esi pirmais! Pasūti TAGAD "Latvijas eiro medaļu" ar 40 € atlaidi - cena tikai 39 € (+4,99 € sūtīšanas izdevumi)*

  

Kolekcijas pirmā medaļa veltīta pašai pirmajai Latvijas zelta eiro monētai

Kolekcijas pirmā medaļa veltīta Latvijai – astoņpadsmitajai Eiropas valstij, kas ieviesusi vienoto valūtu – eiro. Latvija – Baltijas jūras viļņu apskalota valsts, kura robežojas ar Igauniju, Krieviju, Baltkrieviju un Lietuvu. 65 500 km2 platībā dzīvo vairāk nekā divi miljoni iedzīvotāju; divas trešdaļas no tiem ir latvieši. Valsts galvaspilsēta ir – Rīga, vienlaicīgi tā ir arī valsts lielākā pilsēta, kurā dzīvo vairāk nekā 700 tūkst. iedzīvotāju. 

2004 gadā Latvija kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti. Desmit gadus vēlāk - 2014. gada 1. janvārī, Latvijā tika ieviesta Eiropas kopējā valūta, eiro. Šodien Latvija – ES, NATO un ANO dalībvalsts ar stabilu ekonomiku, pieaugošiem eksporta apjomiem un augošu IKP. Valsts pieder attīstītāko valstu grupai. Pasaulē Latvija arvien biežāk tiek pieminēta kā pievilcīga valsts, kas var lepoties ar bagātu vēsturi un kultūru.

Medaļas aversā attēlota 5 eiro monēta, kas veltīta vienai no latviešu etnogrāfiskajām saktām - ripsaktai. Šī ir pirmā zelta monēta Latvijas neatkarības simtgadei veltītā zelta monētu sērijā. Medaļas fonā redzami dažādi Latvijas simboli. Augšpusē gar malu izvietots uzraksts „LATVIJAS REPUBLIKA”.

Medaļas reversā izkalta Eiropas karte un desmit zvaigznes labajā pusē. Apakšējā daļā izgravēta cēlmetāla, no kura izgatavota medaļa, prove. Apzeltītajā apmalē puslokā izkalti uzraksti „EUROPA” un „EUROPE”, un sešas zvaigznes augšā un lejā.

Kopā ar pirmo kolekcijas medaļu nosūtām Autentiskuma sertifikātu, kurā atradīsit papildu informāciju par medaļas parametriem, dārgmetāla tīrību un īsu medaļas tēmas aprakstu.


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad 79 € (+4,99 € sūtīšanas izdevumi). To pasūtī varat pa telefonu 67060578.
** Tikai 4,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

Specifikācijas
Metāls:
sudrabs (999/1000)
Pārklājums:
zelts (999/1000)
Diametrs:
40,00 mm
Masa:
20,0 g
Kvalitāte:
Proof
Aversā:
Latvijas eiro monētas motīvs, arhitektūras ievērojamākās vietas un simboli
Reversā:
Eiropas Savienības valstu karte

, es pasūtu sudraba medaļu "Latvija" par speciālu cenu - 39 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

, pasūtot medaļu "Latvija", es kļūstu par medaļu kolekcijas "Pirmo Eiro medaļas" kolekcionāru un piekrītu reizi mēnesī savā pasta kastītē saņemt pa vienai kolekcijas medaļai par cenu 79 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem).

Pēc trešās apmaksatās medaļas saņemšu dāvanu - skaistu kārbu medaļu glabāšanai un albumu sertifikātiem. Par to būs jāsamaksā tikai 4,99 € sūtīšanas izdevumi.

Katru sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Es varu apturēt/pārtraukt kolekciju jebkura laikā informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.