Ekskluzīvs piedāvājums! Ar monētu tiek godināta viena no pasaulē slavenākajām galda spēlēm – šahs. Ekskluzīva šaha dēlīša formas monēta ar miniatūrām figūrām tiks piegādāta dārgā kastītē kopā ar autentiskumu apstiprinošu sertifikātu. Monēta ir izgatavota no tīra 999/1000 sudraba un sver 2 unces. Monētas tirāža tikai 500 vienību visā pasaulē, un tās diametrs ir 63 mm.

Šahs ir galda spēle un intelektuāls sports, kurā sacenšas divi pretinieki. Šī spēle ir zināma un iecienīta visā pasaulē, un tās mērķis ir pasludināt pretinieka karalim matu. Pastāv uzskats, ka šahs ir radies 7. gadsimtā Indijā no indiešu galda spēles Čaturanga, kuru sāka spēlēt Indijā jau 5. gadsimtā, to spēlēja 4 spēlētāji, kur katram no viņiem bija 4 veidu figūriņas, spēlētāju mērķis bija savākt visas pretinieku figūras. Šahs sasniedza Eiropu 9. gadsimtā caur arābu (mauru) iekaroto Ibērijas pussalu, bet galīgie noteikumi tika standartizēti tikai 19. gadsimtā. 

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Ekskluzīva monēta - šaha dēlīša dizains un miniatūras šaha figūras.
  • Izgatavota no tīra 999/1000 sudraba
  • Monētas svars – 2 unces
  • Ar monētu tiek godināta viena no pasaulē slavenākajām galda spēlēm – šahs.
  • Šīs monētas tirāža ir tikai 500 vienību visā pasaulē
  • Monēta tiks piegādāta dārgā kastītē kopā ar autentiskumu apstiprinošu sertifikātu

Uz aversa digitālā veidā uzdrukāts šaha dēlītis, uz kura spēlējama šī spēle ar figūriņām, kuras tiks piegādātas kopā ar monētu.

Monētas reversā – Viņas Majestātes karalienes Elizabetes II portrets, „karaļa“ figūra, norādīta izdevējvalsts, monētas nomināls un izdošanas gads.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Izdevējvalsts:
Niue
Nominālvērtība:
5 dolāri
Metāls:
999/1000 sudrabs
Diametrs:
63 mm
Masa:
2 unces
Kvalitāte:
antīka apdare
Iezīmes:
krāsu pārklājums, komplektā 32 miniatūras šaha figūriņas
Tirāža:
500 gab.

, es pasūtu sudraba monētu „Šaha spēle“ par 499 €. Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.