Mēs ar prieku aicinām Jūs doties ceļojumā apkārt pasaulei. Pat ja Jūs tagad nevarat pamest mājas un lidot uz Dienvidameriku vai Āfriku, Jūs varat gaidīt iespēju un sagatavoties ar kolekciju "Pasaules nauda".

Kolekcija "Pasaules nauda" ir aizraujošs ceļojums numismātikas pasaulē. Jūs apmeklēsiet viseksotiskākās un tālākās valstis kā arī pasaules lielvaras. Aizraujoša kolekcija, kas sastāv no glīti iesaiņotām aprites monētām no dažādām valstīm.

Jūs varat sākt ar īpašo pirmā sūtījuma piedāvājumu - maksā par 1 un saņem 2, jo viens monētu komplekts būs bez maksas! Pasūtot kolekciju Jūs maksājat tikai par 1 un saņemat 2 komplektus pirmajā sūtījumā - skaisto Bahamu un aizraujošās Kanādas aprites monētu komplektus. Tai skaitā arī Kanādas aprites monētu ar krāsu motīviem. 

Kādēļ ir vērts pasūtīt šo kolekciju?

 • Kolekcija veltīta naudai visapkārt pasaulei
 • Katrs sūtījums - 2 aizraujoši monētu komplekti no divām dažādām valstīm 
 • Skaists monētu iesaiņojums Angļu valodā
 • Bez maksas sertifikāts - apraksts Latviešu valodā
 • Pirmais sūtījums Bahamas un Kanāda“ tikai 19 €  (+4,99 € sūtīšanas izdevumi)*  - parastā cena 38 €!
 • BEZ MAKSAS albums monētu un sertifikātu uzglabāšanai  pēc trešā apmaksātā sūtījuma**

Ja pieņemsiet lēmumu doties šajā ceļojumā, katru mēnesi Jums tiks nosūtīti divu dažādu valstu monētu komplekti.


*Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 38 € (+sūtīšanas izdevumi 4,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578.
**  Tikai 4,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

Specifikācijas
Izdošanas gads:
Dažādi
Metāls:
Dažādi
Diametrs:
Dažādi
Masa:
Dažādi
Izdevējvalsts:
Bahamas un Kanāda
Kvalitāte:
UNC
Sūtījuma piegādes laiks:
4 līdz 6 darba dienas

Vai kādreiz esat sapņojis par fantastisku atvaļinājumu pirātu salā - Bahamās? Vai vēlējies nobaudīt īstu vietējo Kanādas kļavu sīrupu? Šodien ir Jūsu iespēja sagatavoties ilgi gaidītajam ceļojumam apkārt pasaulei - mūsu jaunākā kolekcija "Pasaules nauda" ir aizraujošs ceļojums numismātikas pasaulē.

Jūs apmeklēsiet viseksotiskākās un tālākās valstis kā arī pasaules lielvaras. Kolekcija sākas ar divām ļoti atšķirīgām bet ārkārtīgi interesantām valstīm - Bahamas un Kanāda. Abu valstu aprites monētu komplekti ir iesaiņoti glīti noformētā augstas kvalitātes iesaiņojumā. TAGAD 2 PAR 1 CENU - tikai 19 € (parastā cena 38 €) + 4,99 € sūtīšana*.

Kādēļ ir vērts pasūtīt šo kolekciju?

 • Pirmais sūtījums Bahamas un Kanāda“ tikai 19 €  (+4,99 € sūtīšanas izdevumi)*  - parastā cena 38 €!
 • Kolekcija veltīta naudai visapkārt pasaulei
 • Katrs sūtījums - 2 aizraujoši monētu komplekti no divām dažādām valstīm 
 • Skaists monētu iesaiņojums Angļu valodā
 • Bez maksas sertifikāts - apraksts Latviešu valodā
 • BEZ MAKSAS albums monētu un sertifikātu uzglabāšanai  pēc trešā apmaksātā sūtījuma**

BAHAMU nauda

1966. gadā tika ieviesti 1, 5, 10, 15, 25, 50 centu un 1 un 2 dolāru nomināli. 1 centa monētas tika kaltas no niķeļa-misiņa sakausējuma, 5, 10 un 15 centu monētas no vara-niķeļa sakausējums, 25 centi no niķeļa un 50 centi un 1 dolārs no sudraba. Desmit centu monētai bija robota forma, bet 15 centi bija kvadrātveida. 1970. gadā bronza aizvietoja niķeļa-misiņa sakausējumu 1 centa monētās, tam sekoja misiņš 1974. gadā un ar varu pārklāts cinks 1985. gadā. 1989. gadā vara-niķeļa 50 centi un 1 dolārs tika izlaisti apritē.

15 centu monētas vēl tiek izlaistas, bet tās netiek vairs bieži lietotas. Uz visām monētām tagad ir redzams Bahamu ģerbonis un teksts “Commonwealth of The Bahamas” (Bahamu salu sadraudzība) un gada skaitlis. Monētu reversā redzami Bahamu kultūras nozīmīgākie objekti un monētas nomināls vārdos. Uz viena centa redzama jūras zvaigzne, uz 5 centiem ananāss, uz 10 centiem Bonefish zivs, uz 15 centiem hibiscus roze un uz 25 centiem vienmasta laiva.

KANĀDAS nauda

Kanādas dolārs ir piektā visvairāk rezerves uzkrātā valūta pasaulē, kas veido aptuveni 2% no visām globālajām rezervēm. To apsteidz tikai ASV dolārs, eiro, jena un Lielbritānijas mārciņas. Kanādas dolārs ir populārs centrālajās bankās dēļ Kanādas relatīvās ekonomiskās stabilitātes, Kanādas valdības spēcīgās valstiskās pozīcijas, un stabilās valsts tiesiskās un politiskās sistēmas.


*Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Regulārā viena sūtījuma cena 38 € (+sūtīšanas izdevumi 4,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578.
**  Tikai 4,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

, es pasūtu monētu komplektus „Bahamas un Kanāda” par speciālu cenu - 19 € (papildus apmaksāšu 4,99 € sūtīšanas izdevus). Sūtījumu saņemšu sava pasta kastē kopā ar rēķinu.

, pasūtot monētu komplektus „Bahamas un Kanāda”, es kļūstu par monētu kolekcijas „Pasaules nauda” kolekcionāru un piekrītu reizi mēnesī savā pasta kastītē saņemt divus monētu kompletus, par kopējo cenu 38 € (papildus apmaksāšu 4,99 € sūtīšanas izdevumus).

Pēc trešā apmaksatā sūtījuma saņemšu dāvanu - īpašu albumu monētu komplektu glabāšanai. Par to būs jāsamaksā tikai 4,99 € sūtīšanas izdevumi.

Katru sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Es varu apturēt/pārtraukt kolekciju jebkura laikā informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.