Pasaules futbola čempionāts ir viens no lielākajiem sporta pasākumiem, kas popularitātes ziņā apsteidz pat Olimpiskās spēles. 2018. gadā šī sporta veida līdzjutējus ar nepacietību gaidīs Krievija, kur notiks pasaules čempionāts. Gatavojoties šim notikumam, Krievijā tika izdotas piemiņas monētas.

Jaunie pasaules čempioni tiks noskaidroti 2018. gada vasarā, Krievijā, kur notiks 21. Pasaules futbola čempionāts. Šī būs pirmā reize, kad sacensības notiks Austrumeiropā. Pagaidām vienīgais zināmais dalībnieks ir uzņēmējvalsts − Krievija. Citas komandas tiks noskaidrotas pēc dažādos kontinentos notiekošo atlases posmu beigām.

Kaut gan līdz 2018. gada Pasaules futbola čempionātam ir atlicis gads, Krievija jau gatavojas uzņemt sportistus un skatītājus. Ir apsolīts visus futbola līdzjutējus uz čempionāta laiku valstī ielaist bez vīzas. Viņus gaidīs divpadsmit stadioni vienpadsmit Krievijas pilsētās: Maskavā, Samarā, Saranskā, Rostovā pie Donas, Sočos, Jekaterinburgā, Kazaņā, Volgogradā, Sanktpēterburgā, Kaļiņingradā un Ņižņijnovgorodā.

Čempionāta talismans jau ir zināms − vilks vārdā Zabivaka. To Krievijas iedzīvotāji izvēlējās, balsojot internetā. Sacensību logotips tika izveidots ar portugāļu palīdzību, viņi, iedvesmojoties no kirilicas, piedāvāja speciālu fontu „Duša” (krievu valodā − dvēsele).

Lai futbola līdzjutējiem būtu aizraujošāk gaidīt pasaules čempionātu, Krievija ir izdevusi piemiņas monētu sēriju. Vienu no tām varat pievienot savai kolekcijai jau tagad!

Monētas cena tikai 39 € (+ 4,99 € piegāde)!

  • Veltīta 2018. gada Pasaules kausam futbolā
  • Uz monētas attēlots oficiālais logotips
  • Augstas kvalitātes krāsu pārklājums
  • Autentiskuma sertifikāts

Monētas aversā attēlots 2018. gada Pasaules futbola čempionāta logotips – krāsains kauss ar uzrakstu „FIFA WORLD CUP RUSSIA 2018” (PASAULES FUTBOLA ČEMPIONĀTS KRIEVIJĀ, 2018), ko iegūs čempioni.

Reversā attēlots Krievijas Federācijas ģerbonis − kronēts divgalvu ērglis, kas tur scepteri un valstsābolu. Augšpusē izvietots uzraksts „РОССИЙСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ” (KRIEVIJAS FEDERĀCIJA). Apakšpusē norādīta monētas izdevējiestāde (Krievijas banka), monētas nomināls (25 rubļi) un izdošanas gads.

Kopā ar monētu saņemsiet autentiskuma sertifikātu, kurā iekļauta informācija par monētu.

<p">

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
Parastais metāls
Dekorācija:
Augstas kvalitātes krāsu pārklājums
Diametrs:
27,0 mm
Masa:
10,0 g
Izdevējvalsts:
Krievijas Federācija
Kvalitāte:
UNC (nav bijusi apritē)
Nominālvērtība:
25 rubļi
Tirāža:
250 000 gab.

, es pasūtu 2018. gada Pasaules futbola čempionātam veltīto krāsaino monētu  par 39 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Katru sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 3 nedēļu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.