Izsmalcināta, rokām darināta mūzikas kastīte, kuras tapšanu iedvesmojusi Faberžē ola "Karuselis". Rotāta ar zelta pārklājumu.

Faberžē olas ir dekoratīvi mākslas priekšmeti, kurus radījis Faberžē Nams - 1842. gadā Krievijā radīta rotaslietu kompānija. Parasti Faberžē olu grezni dekorētajās čaulās ir apslēpts mazs pārsteigums. Vissmalkākajās olās ir iekļautas ar dārgakmeņiem rotātas mehāniskas rotaļlietas un pat miniatūrs vilciens. To vērtība ir virs 1 miljona eiro.

Faberžē olas tika izgatavotas pēc Krievijas karaliskās ģimenes pasūtījuma - viņi pasniedza šīs olas viens otram Lieldienās kā dāvanas. Kopā tika izgatavotas tikai 50 šādas olas un tikai 43 no tām ir saglabājušās līdz mūsdienām.

Kādēļ Jums jāpasūta šī Faberžē olas iedvesmota dārglietu lādīte?

  • Mūzikas kastīte – roku darbs
  • Ar zelta pārklājumu
  • Lieliska dāvana!

Pati pirmā, Lieldienu ola, kas tika izgatavota, ārēji bija ļoti vienkārša. Tā bija pārklāta ar baltu emalju un tikai 6,35 centimetrus liela. Taču olā iekšā slēpās no zelta izgatavots olas dzeltenums. Dzeltenumā apslēpta zelta vistiņa - vistiņā iekšā divas miniatūras dāvanas: ar dimantiem rotāta karaliskā kroņa kopija un mazs kakla rotā iekarams rubīna kulons. Diemžēl, kronis un kulons, tāpat kā liela daļa citu olu mazo dāvaniņu, ir pazuduši jau pirms daudziem gadiem.

Pati pirmā Faberžē ola tika izgatavota 1885. gadā pēc Aleksandra III pasūtījuma un mūsdienās tā pieder Viktoram Vekselbergam.

Specifikācijas
Pārklājums:
zelts
Izmērs:
16 cm
Izcelsmes valsts:
Krievija
Papildu informācija:
roku darbs

, es pasūtu roku darba mūzikas kastīte par 199 €. Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Katru sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.