Vai esat kādreiz apbrīnojis nenovērtējamās mākslas kolekcijas un iztēlojies, kā būtu, ja tās būtu Jūsu mājās? Šī iespaidīgā kolekcija var likt Jūsu sapņiem piepildīties! Mēs ar lielu prieku iepazīstinām Jūs ar mūsu jaunāko kolekciju, kura sastāv no monētām, kuras dekorētas ar visslavenākajām gleznām, kas tiek glabātas dažādos muzejos visa pasaulē. Katras ar sudrabu pārklātās monētas aversā ir detalizēta krāsaina gleznas reprodukcija un reverss ir ļoti augstā kvalitātē. Turklāt kolekcijā ietilpst fantastiski bezmaksas** aksesuāri “Muzeju kolekcijas” uzglabāšanai un eksponēšanai. Un protams nav labāka veida kā sākt šādu aizraujošu kolekciju, kā saņemot ar sudrabu pārklātu, krāsainu monētu, kas veltīta Leonardo da Vinči meistardarbam – “Mona Liza”.

Tā kā pirmā “Muzeju kolekcijas” monēta ir veltīta Luvrai un “Monai Lizai”, tā būs lielisks papildinājums Jūsu kolekcijai un ideāla dāvana mākslas mīļotājam. 


Esi PIRMAIS, kurš izņem “Monu Lizu” no Luvras seifa! Tu vari izmantot savu kuponu un ietaupīt 20 € - pirmā kolekcijas monēta tikai 39 € (+4,99 € piegādes izdevumi)*!

Kolekcijas pirmā monēta – “Mona Liza”

Uz ar sudrabu pārklātās monētas atainota Leonardo da Vinči “Mona Liza”, iespējams visslavenākā un apspriestākā glezna pasaulē. Tā tika uzgleznota kaut kad laika posmā no 1503. līdz 1506. gadam, kad da Vinči dzīvoja Florencē. Šajā mākslas darbā atainota sieviete, kura 21. gadsimtā tiek uzskatīta par Lizu del Džokondo - Florences tirgoņa Frančesko di Bartolomeo del Džokondo sievu. No tā arī cēlies gleznas otrais nosaukums – Džokonda. Tā visplašāk pazīstama dēļ noslēpumainā Monas Lizas smaida – mākslinieks izmantojis pirkstu, lai izdzēstu kontūras, radot izplūdušu un mīklainu efektu.

Reverā ir izkalts oficiālais karalienes Elizabetes II portrets, nomināls (viens dolārs), gads un izdevējvalsts. Šis ir ideāls veids kā apvienot mīlestību pret mākslu un numismātiku.


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 monētu, tad standarta cena - 59 € (+ 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo monētu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

** Tikai 4,99 € sūtīšanas izdevumi. Vairāk Infomācijas sadaļā "Iegādes noteikumi".

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2014
Metāls:
Varš
Pārklājums:
Tīrs 999/1000 sudrabs
Dekorācija:
Krāsu aplikācija
Izmēri:
45 x 60 mm
Izdevējvalsts:
Solomona Salas
Kvalitāte:
Proof
Nomināls:
1 dolārs
Kolekcijas tirāža:
2000 gab.

Jūsu priekšā ir mūsu jaunākā kolekcija, kura sastāv no monētām, kas dekorētas ar pasaules slavenākajām gleznām, kuras glabājas dažādos muzejos visa pasaulē. Katras ar sudrabu pārklātās monētas aversā ir detalizēta krāsaina gleznas reprodukcija un reverss ir ļoti augstā kvalitātē. Turklāt kolekcijā ietilpst fantastiski bezmaksas** aksesuāri “Muzeju kolekcijas” uzglabāšanai un eksponēšanai. – katra monēta tiks piegādāta skaistā futrālī, ar sertifikātu un aprakstu. Pēc 3 sakrātām monētām saņemsiet elegantu kasti kolekcijas uzglabāšanai. Un visbeidzot – pēc 12 monētām saņemsiet fantastisku statīvu iecienītākās monētas eksponēšanai. 

Nav labāka veida kā sākt šādu aizraujošu kolekciju, kā saņemot ar sudrabu pārklātu, krāsainu monētu, kas veltīta Leonardo da Vinči meistardarbam – “Mona Liza”.

  • Pirmā monēta veltīta visslavenākajai un mistiskākajai gleznai - "Mona Liza"
  • Pārkāta ar tīru 999/1000 sudrabu
  • Detalizēta krāsu aplikācija
  • Augsta kalšanas kvalitāte - "Proof"
  • Pirmā monēta ar veselu 20 € atlaidi - tikai 39 € (+sūtīšanas izdevumi 4,99 €)*
  • Elegants futrālis un kaste kolekcijas uzglabāšanai**

Citas kolekcijas monētas:


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 monētu, tad standarta cena - 59 € (+ 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo monētu, lūdzu zvaniet 670 60 578.
** Tikai 4,99 € sūtīšanas izdevumi. Vairāk informācija sadaļā "Iegādes noteikumi".

, es pasūtu ar sudrabu pārklātu monētu Mona Liza“ par speciālu cenu - 39 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

, pasūtot monētu „Mona Liza“, es kļūstu par monētu kolekcijas "Muzeju kolekcija" kolekcionāru un piekrītu reizi mēnesī savā pasta kastītē saņemt pa vienai kolekcijas monētai par cenu 59 € (papildus samaksāšu 4,99 € sūtīšanas izdevumus). Pēc trešās apmaksātās monētas saņemšu dāvanu - kārbu un mapi sertifikātiem, samaksājot tikai sūtīšanas izdevumus 4,99 € 

Pēc 12 monētām saņemšu greznu statīvu monētu eksponēšanai. Statīvs ir bez maksas, samaksājot tikai 4,99 €  sūtīšanas izdevumus.

Katru sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Es varu apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu nams" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.