Mēs lepojamies iepazīstināt Jūs ar izcilu no „Humanium” metāla kaltu monētu komplektu, kas ir veltīts tautas princeses Diānas, kura šogad būtu svinējusi savu sešdesmito dzimšanas dienu, piemiņai. „Humanium” – tā ir labdarības organizācija, kura pārstrādā nelegālos ieročus un no iegūtā metāla ražo plaša patēriņa preces, kas neapdraud cilvēku dzīvību. Visa no pārdošanas gūtā peļņa tiek nodota kopienām, kas ir cietušas no vardarbības, lai cīnītos ar vardarbību un trūkumu.

Princese Diāna bija viena no visu laiku ievērojamākajām pasaules sievietēm, persona, kura mainīja Lielbritānijas monarhiju, stila ikona un patiess cilvēciskā spēka paraugs. Vēl būdama karaliskās ģimenes locekle, princese Diāna teica, ka viņa vēlētos redzēt monarhiju, kurai ir ciešāks kontakts ar cilvēkiem. Tā kļuva par viņas misiju – Diāna sadarbojās ar simtiem dažādu labdarības programmu, apmeklēja skolas, slimnīcas, labdarības vakarus, daudz vērības pievērsa cilvēkiem, kuri cieš. 

Diemžēl Diānas dzīve traģiski pārtrūka 1997. gada 31. augustā. Bet pat tad Diānas humanitārā misija neapstājās – nedēļas laikā pēc viņas nāves Velsas princeses memoriālajam fondam tika ziedoti 150 milj. ASV dolāru.  Fonds joprojām atbalsta dažādus projektus, kuri bija svarīgi princesei Diānai. 

  • Monētu komplekts par godu princeses Diānas 60. dzimšanas dienai
  • Izgatavots no humanium metāla
  • Viena no monētām pārklāta ar ētiski iegūtu zeltu
  • Komplekts sastāv no 2 dažādām monētām
  • Ierobežots daudzums
  • Tikai Latvijas Monētu namā!

 

Komplekta pirmās monētas aversā ir izkaldināts Diānas vārda pirmais burts „virs kura dižojas kronis. Fonā – princeses mīļākās puķes: neaizmirstulītes un rozes.


Komplekta otras monētas, kas ir klāta ar augstākās proves ētiskā veidā iegūtu zeltu, aversā ir redzams princeses Diānas attēls. Viņu ieskauj neaizmirstulītes un lentes ar uzrakstiem „THE PEOPLE‘S PRINCESS” (Tautas princese) un „DIEU DEFEND LE DROIT” (Dievs aizstāv tiesības). Kompozīciju vainago kronis.


Monētas reversā ir izkalts Gibraltāra ģerbonis. Gar malu ir izkalts uzraksts „ELID”, ZABETH II D G REGINA” (Elizabete II karaliene no Dieva žēlastības), tāpat norādīts izdevējvalsts nosaukums, monētas nomināls un izdošanas gads.

Kopā ar monētu saņemsiet autentiskuma sertifikātu. 

Jā, es pasūtu „Humanium” metāla monētu komplekts „Tautas princese Diāna” par 149 € (+5,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Ja izstrādājums neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet to atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
„Tautas princese Diāna”:
Izdošanas gads:
2021
Izdevējvalsts:
Gibraltārs
Nominālvērtība:
Puse kronis(crown)
Metāls:
Humanium
Pārklājums :
Ētiskā ceļā iegūts zelts
Diametrs:
32 mm
Masa:
14,14 g
Tirāža:
100000 gab.
Kvalitāte :
Proof-like
„D”:
Izdošanas gads:
2021
Izdevējvalsts:
Gibraltārs
Nominālvērtība:
1 kronis (crown)
Metāls:
Humanium
Diametrs:
36 mm
Masa:
28,28 g
Tirāža:
29999 gab.
Kvalitāte:
Proof