Visbiedējošākā nakts no visām – Helovīns - ir klāt! Dēmoni, zombiji, mūmijas un paši briesmīgākie – vampīri, klaiņos apkārt visu nakti. Mēs vēlamies izmantot šo iespēju un palīdzēt Jums sevi pasargāts šajā šausmu naktī.

Diemžēl mēs atradām tikai padomus, kā aizbiedēt vampīrus, bet atcerieties – šie asinis sūcošie briesmoņi ir paši sliktākie! Lūk pārbaudītas un īstas metodes kā pasargāt sevi no vampīra nāvējošā skūpsta:

  • Sagatavojiet tādus tradicionālos ieročus kā ķiploki, svētais ūdens un krucifikss.
  • Ja vēlaties samulsināt briesmoni, vienkārši pagalmā izbārsties graudus vai sēklas. Viņam nāksies saskaitīt katru graudiņu un tas var ievilkties līdz rītausmai.
  • Apkaliet mājas durvis ar tēraudu – metāls atbaidot vampīrus.
  • Nekad neaiciniet vampīru savā mājā, savādāk viņš drīkstēs ierasties, kad vien vēlēsies.
  • Un visbeidzot pats svarīgākais – ja nekas no iepriekšējā neiedarbojas, glabājiet zem gultas uzasinātu koka mietu

Mēs esam pārliecināti, ka zinot šos praktiskos padomus, Jūs Helovīna naktī nenonāksiet nepatikšanās. Un Jūs pat varēsiet nosvinēt šo īpašo notikumu ar mūsu Helovīna piedāvājumu – 7 krāsainu monētu komplektu, kas veltīts slavenajam stāstam par Drakulu.

Kādēļ tas ir vērtīgs?

  • 7 monētas īpašā komplektā
  • Dekorētas ar krāsainu auksto emalju
  • Aversā tēli no stāsta par Drakulu
  • Monētas reprezentatīvā kastē

Drakula ir 1897. gadā tapis stāsts, kura autors ir īru rakstnieks, Brams Stokers. Viņš ir slavens ar Grāfa Drakulas tēla radīšanu. Stāsts ir par to, kā Drakula cenšas pārcelties no Transilvānijas uz Angliju, lai rastu jaunas asinis un izplatītu nemirstīgo lāstu. Viņa plāniem pretojas neliela cilvēku grupa, kuru vada profesors Abrahams Van Helsings.

Drakula kļuva par leģendāru un klasisku vampīra tēlu, kad vēlāk 20. gadsimtā šis stāsts tika iemūžināts kinolentē. Drakula ir ievērojami ietekmējis vampīra tēlu popkultūrā, folklorā un leģendās.

Monētas ievietotas tematiskā elegantā kastē. Monētu komplektam ir autentiskuma sertifikāts un detalizēts apraksts.

Jā, es pasūtu krāsainu monētu komplektu „Drakulas stāsts” par 59 € (papildus samaksāšu 5,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā saņemot samaksāto naudu. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Metāls:
Vara - alvas (CuSn) sakausējums
Dekorācija:
Augstas kvalitātes aukstās emaljas krāsojums
Masa:
7 x 5,60 g
Izmērs:
7 x 25,4 mm
Izdevējvalsts:
Lielbritānija
Nominālvērtība:
1/2 penijs