Mēs ar prieku aicinām jūs iespaidīgā numismātikas ceļojumā pa visu pasauli. Jūs varēsiet ne tikai apmeklēt dažādas pasaules valstis, bet arī skaitīt dienas līdz Ziemassvētkiem!

Tā kā Ziemassvētki nāk arvien tuvāk, mēs vēlamies, lai mūsu klienti baudītu Adventes laiku ar šo augstas kvalitātes kalendāru. Katru dienu tas Jūs aizvedīs uz jaunu valsti un Jūs saņemsiet augstas kvalitātes monētu no šīs valsts. Visā Adventes laikā Jūs apmeklēsiet 24 valstis - piemēram, Brazīliju, Jaunzēlandi, Peru, Kazahstānu un daudzas citas. Katru kalendāra monētu rotā motīvs, kas ir svarīgs valstij, kurā tā izkalta. Nevilcinieties, šī ir Jūsu iespēja sākt savu ceļojumu! Mazs padoms, šī ir lieliska dāvana gaidot svētkus!

Kādēļ Jums jāpasūta šis komplekts?

  • Katru Adventes dienu – jauna aizraujoša monēta!
  • 24 monētas no dažādām pasaules valstīm
  • Individuāla numerācija
  • Augstas kvalitātes kartona kalendārs

Jā, es pasūtu monētu komplektu „Adventes kalendārs” par 79 € (papildus samaksāšu 5,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā saņemot samaksāto naudu. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Kalendārs:
Materiāls:
papīrs
Valoda:
angļu
Monētas:
Izdošanas gads:
Dažādi
Metāls:
Dažādi
Diametrs:
Dažādi
Masa:
Dažādi
Izdevējvalsts:
24 valstis
Kvalitāte:
UNC
Nominālvērtība:
Dažādi
Sūtījuma piegādes laiks:
4 līdz 6 darba dienas