Cimdu adīšana ar grezniem un dažādiem rakstiem ir sena tradīcija Latvijā. Daudzus gadsimtus adītie cimdi mūsu tautai ir bijuši ne tikai apģērba elements roku sasildīšanai rudens un ziemas spalgajos vējos, bet tie deva arī iespēja mums greznoties. Tāpēc ir svarīgi arī mūsdienās saglabāt mūsu cimdu adīšanas tradīciju ar rakstu un krāsu bagātību, jo tā ir daļa no mūsu latviskās identitātes.

  • Veltīta latviskajai cimdu adīšanas tradīcijai
  • Izgatavota no tīra (999,9/1000) zelta
  • Tirāža tikai 500 vienību!
  • Pieejama tikai Latvijas Monētu namā!

Uz zelta monētas, ko saņēmāt, attēlots rakstainu dūraiņu pāris. Virs tā trīs zvaigznes, apakšā uzraksts “MANA LATVIJA”. Aversā norādīta arī zelta prove “AU 999,9”.

Reversā izkalts izdevējvalsts ģerbonis, kurā redzams ar ornamentiem un jūras gliemežvākiem apjozts Niue nacionālais zieds puakenikeni (latīņu valodā – Fagraea berteroana). To visu vainago Sv. Eduarda kronis, kas norāda uz piederību Lielbritānijai. Augšpusē, pie monētas malas, ir norādīts monētas nomināls: “TWO DOLLARS FIFTY CENTS”, apakšā – izdošanas gads: “2023”.

, es pasūtu zelta monētu „Mana Latvija - dūraiņi” par 139 € (+ 5,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2023
Izdevējvalsts:
Niue
Nominālvērtība:
2,5 dolāri
Metāls:
Zelts (999,9/1000)
Masa:
0,5 g
Diametrs:
13,92 mm
Kvalitāte:
Proof
Tirāža:
500 gab.