Priecājamies Jums piedāvāt īpašu izstrādājumu – no tīra sudraba izkaltu monētu-kulonu. To rotā divi spēcīgi simboli: Saule un Mēness. Tādējādi tā ir ne tikai skaista rotaslieta, bet arī saskaņu un harmoniju simbolizējošs un panākumus piesaistošs talismans. Monēta izkalta pēc visaugstākajiem kalšanas kvalitātes proof standartiem, un tās tirāža – tikai 999 vienību visā pasaulē!

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Izgatavots no tīra 999/1000 sudraba
  • Unikāla un eleganta dāvana
  • Tikai 999 gabali visā pasaulē
  • Augstākā kalšanas kvalitāte - proof

Monētas aversā attēlota Saules un Mēness savienība, iemiesojot saskaņu, harmoniju un līdzsvaru. Blakus sarindotas zvaigznes, bet gar monētas malu attēlots viss Mēness cikls – no pilnmēness līdz jaunam mēnesim.

Monētas reversā attēloti Saules, Mēness un Zemes simboli, kā arī mazāki citu Saules sistēmas planētu simboli. Uzraksti gar malu norāda monētas izdošanas valsti (Kamerūnas Republika) un gadu, kā arī izstrādājuma nominālu (500 Centrālāfrikas franki).

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2020
Izdevējvalsts:
Kamerūna
Nominālvērtība:
500 franki
Metāls:
Sudrabs 999/1000
Masa:
10 g
Izmēri:
32 mm
Kvalitāte:
Proof
Tirāža:
999 gab.

, es pasūtu sudraba monētu-kulonu „Saule un Mēness” par 179 €. Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 2 līdz 4 nedēļu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.