Ekskluzīvs piedāvājums!

Dziesma „Klusa nakts, svēta nakts” – Ziemassvētku melodija, kas savaldzinājusi visu pasauli.  Mēs vēlamies Jums piedāvāt unikālu monētu, kas izkalta no 999/1000 zelta, lai atzīmētu dziesmas "Klusa nakts, svēta nakts" 200 gadu jubileju.

Šī 0,5 gramus smagā izstrādājuma tirāža ir tikai 1000 vienību. Tā ir lieliska dāvana gaidāmajos svētkos ne tikai numismātikas cienītājiem, bet ikvienam, kurā mājo Ziemassvētku gars!

Dziesma „Klusa nakts, svēta nakts” divus gadsimtus skan visās kristīgās pasaules baznīcās, un kaut tā tiek dziedāta simtiem dažādās valodās, tās vēstījums paliek nemainīgs. Drīzumā, kā katru gadu, tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, pa radio vai televīzijā dzirdēsim visiem lieliski zināmo melodiju, kas kļuvusi par Kristus dzimšanas himnu.

Šis skaņdarbs radīts 1818. gadā mazā Austrijas pilsētiņā Oberndorfā. Tās autori ir mācītājs un rakstnieks Jozefs Mors, kā arī skolotājs, ērģelnieks un komponists Francis Havjērs Grūbers. Sākotnēji tas nebija skaņdarbs, bet 1816. gadā J. Mora vācu valodā sarakstīta svētku poēma dzejā. Pirms diviem gadsimtiem, Ziemassvētku priekšvakarā, pēkšņi sabojājoties Sv. Nikolaja baznīcas ērģelēm, F. Grūbers radīja šai poēmai melodiju.  Tajā pašā vakarā ģitāras pavadījumā autori kopīgi dziedāja šo dziesmu svētku mises laikā. Tā radās mūsdienās jau par Ziemassvētku himnu uzskatītā dziesma.  Aplidojusi gandrīz visu pasauli, dziesma „Klusa nakts”, ir iekļauta UNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

Monēta tiek piegādāta īpašā samta maisiņā kopā ar autentiskuma sertifikātu.

Kādēļ ir vērts to iegādāties?

  • Veltīta dziesmas "Klusa nakts, svēta nakts" 200 gadu jubilejai

  • Tikai 1000 monētas visā pasaulē!

  • Izgatavota no vistīrākā 999/1000 zelta!

  • Īpaši svinīgs dizains

Monētas aversā attēlots egļu ieskauts kristiešu svarīgākais Ziemassvētku simbols – Kristus dzimšanas aina. Tajā Svētā Jaunava Marija tur rokās Jēzus bērniņu, bet Jāzeps ir noliecies blakus.

Virs Kristus dzimšanas ainas ir vēl viens Ziemassvētku simbols – Betlēmes zvaigzne, kas rādīja ceļu trīs karaļiem. Uz Kristus dzimšanas ainu sniegā aizvijas taka, kas attēlota kā nošu līnijas ar dziesmas „Klusa nakts, svēta nakts” notīm.

Ap šo Ziemassvētku ainu iegravēts uzraksts „200TH ANNIVERSARY OF THE SILENT NIGHT CAROL” (Dziesmas „Klusa nakts, svēta nakts” 200. gadadiena).

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
Tīrs (999/1000) zelts
Masa:
0,5 g
Diametrs:
11 mm
Kvalitāte:
proof
Nominālvērtība:
2,5 dolāri
Izkalta:
Bulgārijas monētu kaltuvē
Izdevējvalsts:
Niue salas
Tirāža:
tikai 1000 gab.

Jā, es pasūtu monētu dziesmas „Klusa nakts, svēta nakts” 200. gadadiena par 119 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā. Pasūtījumi, kas veikti pirms 2018. gada 15. decembra, tiks piegādāti līdz Ziemassvētkiem. Ja pasūtījumu veiksiet pēc 2018. gada 15 . decembra, mēs nevaram garantēt savlaicīgu piegādi.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.