Humānijs (humanium)  ir metāls, kas iegūts izkausējot konfiscētos nelegālos ieročus. Šī iniciatīva palīdz iznīcināt nelegālos ieročus un apturēt vardarbību ar ieročiem.

Ar šīs iniciatīvas palīdzību produkti, kas izgatavoti no Humānija (humanium)  metāla, rada jaunus finansējuma avotus izdzīvojušajiem un vardarbības novēršanas programmām - tiešā veidā novēršot vardarbīgas nāves gadījumus un palīdzot tiem, kas cietuši no vardarbības ar ieročiem.

Tas padara Humāniju (humanium)  par vienu no retākajiem metāliem uz zemes — un, ņemot vērā dzīvības, ko tas var izglābt, ir viens no vērtīgākajiem metāliem, ko mēs jebkad varēsim turēt savās rokās.

  • Izkalta no retā Humānija (humanium) metāla
  • Pārklāta ar tīru (999/1000) zeltu
  • Tirāža – tikai 2022 eksemplāri visā pasaulē
  • Pieejama tikai Latvijas Monētu namā

Medaļas aversā attēlots miera balodis ar olīvkoka zaru knābī. Putnu ieskauj ziedu virtenes. Gar monētas malu izvietots uzraksts: „PEACE FOR HUMANITY AND THE BROTHERHOOD OF MEN“.

Reversā redzama romiešu miera dieviete Paksa (latīņu val. – Pax, „miers“), tai blakus – miera balodis. Viņus ieskauj neaizmirstulīšu virtenes. Dieviete tur lentu, kurā iegravēts vārds: „PEACE“. Labajā pusē redzams izstrādājuma izdošanas gads: „2022“, bet medaļas ārējā lokā dažādās pasaules valodās izkalti vārdi, kuru nozīme ir: „miers“ „Peace – Mír – Mier – Vrede – Paix – Rauha – Fred – Taika – Rahu – Miers – Pokój“.

, es pasūtu mieram veltītā Humanium metāla medaļa par 119 € (+ piegādes maksa 5,99 €). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2022
Metāls:
Humānijs (humanium)
Pārklājums:
Ētiskā ceļā iegūts zelts (999/1000)
Masa:
17 g
Diametrs:
38,6 mm
Kvalitāte:
BU (brilliant uncirculated)
Tirāža:
2022 gab.