Lieldienu piedāvājums! Vēl nebijis gadījums – trīsdimensiju Lieldienu olas formas monēta! Šī numismātiskā izstrādājuma forma ir gluži kā Lieldienu olai, tā izmēri: ~ 46 x 56 mm. Ar 999/1000 zeltu pārklātā monēta sver 175 g. Šīs monētas tirāža ir tikai 500 vienību. Garantējam, ka Jūsu Lieldienu ola būs visstiprākā!

Ola ir viens no senākajiem pasaules simboliem, kas ir zināms jau no Paleolīta laikmeta – aptuveni 12 000 gadu pirms mūsu ēras. Daudzās pasaules kultūrās pastāv mīti par Pasaules olu, no kuras radās visums, vai tā saucamais dievs radītājs, dažkārt – arī pati cilvēce. Ola savu, pasaules, visuma, dzīvības un atdzimšanas simbolisko nozīmi ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Senatnē cilvēki ticēja, ka tā nodrošina zemes un dzīvnieku auglību. Nostiprinoties kristietībai, olas sāka saistīt ar Lieldienām – Kristus augšāmcelšanās svētkiem. Lēnām nostiprinājās tradīcija Lieldienās krāsot olas. Tika uzskatīts, ka, dāvinot krāsainas olas, tiek vēlēta veselība un labklājība. Tradicionāli olu krāsošanai tiek izmantoti dažādu augu, koku un sīpolu mizu novārījumi. Simboliskie raksti tiek iegūti ar vaska vai augu lapām, vai tos ieskrāpējot. Arī krāsām ir sava īpašā nozīme – melna simbolizē zemi, zila – debesis, zaļa – augu valsti, dzeltena – labību.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Pirmā trīsdimensiju olas formas monēta
  • Monēta sver 175 gramus
  • Tīra 999/1000 zelta pārklājums
  • Lieldienu simbols trīsdimensiju monētas izskatā 
  • Šī numismātikas izstrādājuma tirāža ir tikai 500 vienību!
  • Monētas izmērs: ~ 46 x 56 mm
  • Lieliska dāvana Lieldienās


Olas formas izstrādājuma virsmas centrā ir attēlots karalienes Elizabetes II portrets. To ieskauj uzraksti „CAMEROON“, „ELIZABETH II“ un „100 FRANCS“. Apakšā redzamas monētas izdošanas gads. Trīsdimensiju monēta ir ievietota speciālā turētājā.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2019
Izdevējvalsts:
Kamerūnas Republika
Nominālvērtība:
1000 franki
Metāls:
parasto metālu sakausējums pārklāts ar 999/1000 zeltu
Izmēri:
~ 46 x 56 mm
Masa:
175 g
Tirāža:
500 gab.

, es pasūtu 3D monētu „Lieldienu ola” par 129 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.