Paldies, ka aizpildījāt mūsu aptauju. Mēs patiesi BEZ MAKSAS vēlamies jums pasniegt pirmo apzeltīto medaļu “Kārlis Ulmanis” no kolekcijas “Latvijas slavenie cilvēki”! Pasūtot šo bezmaksas medaļu, Jūs kļūsiet par kolekcijas kolekcionāru un jūs katru mēnesi savā pastkastītē saņemsiet jaunu medaļu par cenu EUR 35 (+ piegādes izmaksas € 4,99)

Kārlis Ulmanis ir viens no tiem Latvijas vīriem, kuriem ir izšķiroši nopelni neatkarīgas Latvijas izveidē. Tajā pašā laikā viņš ir viens no Latvijas politiskajā vēsturē vispretrunīgāk vērtētajiem.

Kārļa Ulmaņa iemūžināšanai veltītās medaļas autore ir slavenā Latvijas māksliniece Ligita Franckeviča. Medaļa izkalta Lielbritānijā, vienā no senākajām monētu kaltuvēm ar dziļām tradīcijām - Sv. Paula monētu kaltuvē. Oriģināls dizains, augstākā kalšanas kvalitāte un krāsainā tampogrāfijas tehnika piešķir šai apzeltītajai medaļai īpašu vērtību.

Kolekcijas pirmā medaļa veltīta Kārlim Ulmanim BEZ MAKSAS (tikai piegādes maksa 4,99 €)*!

Kādēļ ir vērts pasūtīt šo kolekciju?

 • Medaļas pārklāta ar tīru 999/1000 proves zeltu
 • Pirmās medaļas reversā krāsu apdruka
 • Piemiņas medaļas veltītas ievērojamiem Latvijas cilvēkiem
 • Augsta kalšanas kvalitāte, sīkas detaļas
 • Kolekcijā kopā 24 medaļas
 • Pēc 3. apmaksātā sūtījuma saņemsiet BEZMAKSAS kārbu monētu glabāšanai un elegantu ādas albumu sertifikātu  glabāšanai (būs jāsedz tikai saiņošanas un sūtīšanas izdevumi 4,99 €)

Apzeltītās medaļas aversā attēlots Kārļa Ulmaņa portrets. Puslokā gar medaļas šķautni izkalts uzraksts: „LATVIJAS VALSTS UN MINISTRU PREZIDENTS KĀRLIS ULMANIS 4.IX.1877.–20.IX.1942.” Medaļas reversā ir redzama tagadējās Latvijas teritorijas karte, kas noklāta ar Latvijas Republikas nacionālā karoga krāsām. Gar šķautni ir uzraksts: „LATVIJAS IEVĒROJAMĀKIE CILVĒKI”.

Kopā ar Kārlim Ulmanim veltīto krāsaino medaļu saņemsiet tās autentiskumu apliecinošu sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.


*    Šis piedāvājums spēkā tikai pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 35 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Atsevišķu medaļu iespējams pasutīt tikai zvanot 67060578.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2012
Metāls:
varš, apzeltīts ar 24 karātu (999/1000) zeltu, krāsaini elementi
Diametrs:
38,6 mm
Masa:
24,0 g
Izkalta:
Sv. Paula monētu kaltuve (Lielbritānija)
Kvalitāte:
Proof-like
Tirāža:
7500 gab.

Apzeltīta piemiņas medaļu kolekcija, kurā iekļauta daļa no Latvijas vēsturiskajām un mūsdienās ieverojamākajām personībām, kas devušas lielu ieguldījumu Latvijas vēstures, kultūras attīstībā. Kopumā kolekcijā iekļautas 24 apzeltītas piemiņas medaļas. Pēc 3. apmaksātās medaļas saņemsiet dāvanu - elegantu kārbu medaļu glabāšanai, kā arī ādas vākus sertifikātiem. Pēc 12. apmaksātās medaļas saņemsiet papildus ieliktni medaļu glabāšanai. Kopā ar katru medaļu saņemsiet izsmeļošu aprakstu un autentiskumu apliecinošu sertifikātu. Katras nākamās kolekcijas medaļas cena ir 35 € (+ saiņošanas un sūtīšanas izdevumi 4,99 €). 

 • Latvijas personību 24 medaļu kolekcija
 • Visas medaļas pārklāta ar tīru 999/1000 zeltu
 • Kaste medaļu glabāšanai bez maksas pēc 3. apmaksātās medaļas**
 • Pirmā medaļa "Kārlis Ulmanis" BEZ MAKSAS (tikai saiņošanas un sūtīšanas izdevumi 4,99 €).*

Kolekcijas medaļu dizainu radījuši slavenie latviešu skulptori Ligita Franckeviča un Edgars Grīnfelds. Šo mākslinieku darbi ir labi pazīstami Latvijā un ir nopelnījuši ne vienu vien apbalvojumu.

Pēc trešās apmaksātās medaļas, jūs BEZ MAKSAS saņemsiet:**

 •     albumu sertifikātu glabāšanai;
 •     gaumīgu koka kasti medaļu glabāšanai

Kolekcijā vēl iekļautas tādas medaļas kā: Rainis, Zenta Mauriņa, Aspazija, Jānis Daliņš, Kārlis Zāle, Zigfrīds Anna Meirovics, Krišjānis Valdemārs, Kārlis Baumanis, Janis Rozentāls un daudzi citi.


*    Šis piedāvājums spēkā tikai pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 35 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Atsevišķu medaļu iespējams pasutīt tikai zvanot 67060578.
* *  Tikai 4,99 € piegādes izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

, es pasūtu medaļu "K.Ulmanis“ BEZ MAKSAS (samaksāšu 4,99 € piegādes izdevumus). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā saņemot sūtījumu.

, pasūtot medaļu "K.Ulmanis", es kļūstu par medaļu kolekcijas "Latvijas ievērojamākie cilvēki" kolekcionāru un piekrītu reizi mēnesī savā pasta kastītē saņemt pa vienai piemiņas medaļai par cenu 35 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). 

Pēc trešā apmaksātā sūtījuma saņemšu dāvanu - īpašu kārbu medaļu glabāšanai un albumu sertifikātiem. Par to būs jāsamaksā tikai 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi. 

Katru sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Es varu apturēt/pārtraukt kolekciju jebkura laikā informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Pirmais sūtījums tiks piegādāts 3 nedēļu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.