Viens no ievējojamākajiem krustiem Katoļu baznīcā ir pektorālais krusts (pektorāle), kuru nēsā pāvests, kardināli, arhibīskapi un bīskapi. Šie krusti tiek nēsāti gan ikdienā, gan arī reliģisko ceremoniju laikā kopā ar oficiālo garīdznieka tērpu. Pektorāle tiek karināta kaklā vai turēta kreisajā krekla vai tērpa kabatā tā, lai būtu redzama tikai tās ķēdīte.

Pirmo reizi pektorāli pieminēja pāvests Hilārijs 461. gadā, tomēr par tradicionālām tās kļuva krietni vēlāk. XVI gadsimtā pāvests Pijs V pirmais apstiprināja krustu kopā ar gredzenu, mitru un ornātu kā obligātu pāvesta tērpa sastāvdaļu.

  • ​Inkrustēts ar Swarovski kristāliem
  • 46 cm gara ķēde ar aizdari
  • Lieliska dāvana jebkuram gadījumam
  • Izgatavots pēc pāvesta Benedikta XVI krusta parauga

Krusta formas kulons, kas izgatavots pēc Katoļu baznīcas un Vatikāna 256. vadītāja Benedikta XVI krusta parauga. Par pāvestu Benedikts XVI tika ievēlēts 2005. gadā un šo amatu ieņēma astoņus gadus. 2013. gadā pāvests no šī amata negaidīti atkāpās, pamatojot to ar savu lielo vecumu un vājo veselību. Pāvestam Benediktam XVI bija raksturīgi konservatīvi uzskati, un viņš bija pazīstams kā stingrs Katoļu baznīcas tradīciju atbalstītājs.

* Izvairīties no saskarsmes ar ūdeni.

Specifikācijas
Metāls:
Parasto metālu sakausējums
Pārklājums:
Pārklāts zelta tonī
Ķēdītes garums:
46 cm
Kulona izmēri :
3,1 x 4,2 cm
Inkrustācija:
Swarovski® kristāli

, es pasūtu „Swarovski kristāliem inkrustētu krustu” par 39 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.