Šajā gada laikā brīnumi var notikt un tikai šoreiz - vispopulārākais monētu komplekts ir atgriezies mūsu piedāvājumā!

Ikona – tā ir svētbilde, kuras pirmsākumi meklējami Bizantijas kultūrā. Šādās bildēs attēloti svētie un ainas no viņu dzīves. Ikonas tiek izmantotas pareizticīgo baznīcās, un tās ļoti novērtē un iekāro kolekcionāri. Ievērojot tradīcijas, ikonu gleznošanā izmanto dabiskus pigmentus uz audekla un gruntētiem koka dēļiem. Oreolu un fonu var pārklāt ar zelta plāksnītēm. Skatoties uz ikonām ar ticīgo acīm, ikona atspoguļo saikni starp cilvēku un attēloto svēto un vienlaikus arī starp cilvēku un Dievu. Pareizticīgo baznīcas vēsturē ir bijuši daži svētie, kuri uzskatāmi par viscienītākajiem. Lai godinātu septiņus svarīgākos pareizticīgo baznīcas svētos, ir izveidota šī krāsaino monētu izlase.

Visu monētu reverss ir vienāds. Tajā ar cipariem un vārdiem norādīta monētas vērtība (10 šekeļi). Apakšdaļā gar malu vijas uzraksts „HANUKKA” un attēlota menora.

Komplektā iekļautas monētas ar šādiem attēliem:

Kādēļ tas ir vērtīgs?

  • 7 monētu komplekts
  • Veltīts 7 visnozīmīgājakiem svētajiem
  • Ar auksto emalju dekorēts averss
  • Reprezentatīvs iesaiņojums

Kopā ar izlasi saņemsiet tās autentiskumu apliecinošu sertifikātu, kurā atradīsit izsmeļošu informāciju par monētu izmēriem un īsu tēmas aprakstu. Monētas iesaiņotas elegantā kastītē.

Specifikācijas
Metāls:
Vara-niķeļa sakausējums
Dekorācija:
Krāsaina emalja
Masa:
7 x 8,0 g
Izmērs:
7 x 26,0 mm
Izdevējvalsts:
Izraēla
Nominālvērtība:
7 x 10 šekeļi

Jā, es pasūtu monētu komplektu „Krievu ikonas” par 59 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā saņemot samaksāto naudu. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā. 

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.