Spēka un aizsardzības zīmes – nozīmīgs senču mantojums katram latvietim

Apsveicam Jūs un priecājamies, ka esat saņēmis Uguns krustam veltīto medaļu. Esam pārliecināti, ka šī ar spēcīgo enerģiju apveltītā zīme būs ne tikai skaista piemiņas lieta, bet arī dos Jums spēku un enerģiju. Uguns krusts ir viena no spēcīgākajām senajām zīmēm. Tas tiek saukts arī par Pērkona krustu vai Laimas krustu un tā ir senākā no Latvijas teritorijā atrastajām zīmēm.

Ar prieku piedāvājam iespējams, latviskāko SIA „Latvijas Monētu nams” veidoto medaļu kolekciju – „Spēka un aizsardzības zīmes”. Tās ir īpašā tehnikā izgatavotas medaļas, kurās iemūžinātas latviešu kultūrai tik svarīgās zīmes – unikāls senču mantojums, kāda nav nevienai citai tautai. Mūsdienās lielai daļai latviešu par senajiem simboliem ir tikai aptuvena nojausma, bet ir svarīgi to visu atkal uzzināt un aktualizēt. Zīmēm piemīt dziļa būtība un garīga vērtība. Tām piemīt praktiska, estētiska un garīga funkcija, tādēļ esam iemūžinājuši tās vērtīgā kolekcijā.

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Medaļas reverss pārklāts ar 24 karātu zeltu 
  • Averss veidots īpašā aukstās emaljas tehnikā
  • Katra medaļa veltīta citai senlatviešu zīmei
  • Medaļa "Zvaigznes zīme" tikai 29 € (+ sūtīšanas izdevumi 5,99 €)*

Pasūtot kolekciju, medaļa "Zvaigznes zīme" par īpašu cenu - tikai 29 € (parastā cena 39 €) + sūtīšanas izdevumi 5,99 €*!

KOLEKCIJAS MEDAĻAS pārklātas ar 999/1000 zeltu un dekorētas aukstās emaljas tehnikā. Krāsainais pārklājums padara medaļas īpaši krāšņas un skaistas.

Pirmā sērija sastāv no 9 medaļām. Kopumā tiks izdotas 3 šīs kolekcijas sērijas. Uz visām kolekcijas medaļām attēlotas senlatviešu spēka un aizsardzības zīmes, kuras katra ir īpaša un ar savu īpašu nozīmi.

Katra kolekcijas medaļa tiks piegādāta aizsargkapsulā un ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.

Citas kolekcijas medaļas:


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Nākošā kolekcijas medaļa - "Zvaigznes zīme"

Zvaigznes zīme jeb Auseklis ir grezns zvaigznes variants. Tā ir zvaigzne ar astoņiem stariem un simbolizē gaismas uzvaru cīņā pret tumsu. Latviešu senči ticēja, ka šī zīme sargā un nelaiž klāt tumsas spēkus, burvjus un ļaunus cilvēkus. Lai Zvaigznes zīmei piemistu maģisks aizsardzības spēks, tā jāuzvelk ar vienu līniju. Folklorā Auseklis minēts gan kā Dieva dēls, gan kā zvaigžņu skaitītājs, arī Saules meitas līgavainis.

Zvaigznes zīme, tāpat kā citi senie simboli, saglabājusies latviešu etnogrāfiskajos rakstos, kas pēdējos gados ieguvuši jaunu elpu - jo īpaši tautas atmodas laikā, kad Auseklītis kļuva par tautas brīvības alku simbolu.

BEZ MAKSAS glīti noformēts albums kolekcijas medaļu uzglabāšanai:

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Uz katras medaļas viena no spēka un aizsardzības zīmēm
  • Averss pārklāts ar augstas kvalitātes emalju
  • Medaļu reverss pārklāts ar 24 karātu zeltu
  • Medaļu diametrs 40 mm
  • Ierobežota tirāža – tikai 5000 medaļu!
  • Medaļa "Zvaigznes zīme" tikai 29  (+ sūtīšanas izdevumi 5,99 €)*


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pasūtot kolekciju "Latviešu spēka un aizsardzības zīmes", katru mēnesi saņemsiet pa vienai medaļai. Pirmā kolekcijas sūtījuma "Zvaigznes zīme" cena 29 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Katras nākamās medaļas cena 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Pēc 3 apmaksātiem kolekcijas sūtījumiem saņemsiet sertifikātu albumu, apmaksājot tikai 5,99 € piegādes izdevumus.

Katru sūtījumu var atgriezt 15 dienu laikā.

Varat apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Brīvprātīgi sniedzat savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītat, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Metāls:
misiņš pārklāts ar 999/1000 zeltu un dekorēts aukstās emaljas tehnikā
Diametrs:
40 mm
Masa:
27,0 g
Kvalitāte:
proof like
Tirāža:
5000 kolekciju