Spēka un aizsardzības zīmes – nozīmīgs senču mantojums katram latvietim

Apsveicam Jūs un priecājamies, ka esat saņēmis Latvijas simtgadei veltīto medaļu “Lāčplēsis”. Esam pārliecināti, ka šī ar spēcīgu motīvu rotātā medaļa būs ne tikai dekoratīvs priekšmets Jūsu mājās, bet arī vēl ilgi pēc simtgades svinībām atgādinās par šo tik ļoti nozīmīgo notikumu.

Ar prieku piedāvājam iespējams, latviskāko SIA „Latvijas Monētu nams” veidoto medaļu kolekciju – „Spēka un aizsardzības zīmes”. Tās ir īpašā tehnikā izgatavotas medaļas, kurās iemūžinātas latviešu kultūrai tik svarīgās zīmes – unikāls senču mantojums, kāda nav nevienai citai tautai. Mūsdienās lielai daļai latviešu par senajiem simboliem ir tikai aptuvena nojausma, bet ir svarīgi to visu atkal uzzināt un aktualizēt. Zīmēm piemīt dziļa būtība un garīga vērtība. Tām piemīt praktiska, estētiska un garīga funkcija, tādēļ esam iemūžinājuši tās vēl nebijušā kolekcijā.

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

 • Medaļas reverss pārklāts ar 24 karātu zeltu 
 • Averss veidots īpašā aukstās emaljas tehnikā
 • Katra medaļa veltīta citai senlatviešu zīmei
 • BEZMAKSAS albums medaļu uzglabāšanai
 • Pirmā medaļa "Uguns krusts" tikai 19 € (+ sūtīšanas izdevumi 4,99 €)*

Pasūtot kolekciju, pirmā medaļa "Uguns krusts" par īpašu cenu - tikai 19 € (parastā cena 29 €) + sūtīšanas izdevumi 4,99 €*!

KOLEKCIJAS MEDAĻAS pārklātas ar 999/1000 zeltu un dekorētas aukstās emaljas tehnikā. Krāsainais pārklājums padara medaļas īpaši krāšņas un skaistas.

Pirmā sērija sastāv no 8 medaļām. Kopumā mēs plānojam izdot 3 šīs kolekcijas sērijas. Uz visām kolekcijas medaļām attēlotas senlatviešu spēka un aizsardzības zīmes, kuras katra ir īpaša un ar savu īpašu nozīmi.

Pirmajā kolekcijas sērijā iekļautas šādas medaļas: Uguns krusts, Zvaigznes zīme, Māras krusts, Laimas zīme, Zalktis, Saules zīme, Jumis, Ūsiņa zīme.

Katra kolekcijas medaļa tiks piegādāta aizsargkapsulā un ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.

Citas kolekcijas medaļas:


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 29 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
misiņš pārklāts ar 999/1000 zeltu un dekorēts aukstās emaljas tehnikā
Diametrs:
40 mm
Masa:
27,0 g
Kvalitāte:
proof like
Reversa autors:
Edgars Folks
Tirāža:
5000 kolekciju
Pirmā kolekcijas medaļa - "Uguns krusts"

Uguns krusts jeb Pērkona krusts ir ļoti sens simbols, kas simbolizē uguni, pērkonu, gaismu, veselību un labklājību. Ar Uguns krustu rotāja apģērbu un rotaslietas. Tā kā tajā slēpjas laimes enerģija, ar šo simbolu rotāja bērnu šūpuļus un autiņus.

Uguns krusts, tāpat kā citi senie simboli, saglabājies latviešu etnogrāfiskajos rakstos, kas pēdējos gados ieguvuši jaunu elpu. Tie rotā ne tikai tautastērpus vai senos priekšmetus un namus, bet arī mūsdienu aksesuārus, suvenīrus un apģērbu. 

BEZ MAKSAS glīti noformēts albums kolekcijas medaļu uzglabāšanai:

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

 • Uz katras medaļas viena no spēka un aizsardzības zīmēm
 • Averss pārklāts ar augstas kvalitātes emalju
 • Medaļu reverss pārklāts ar 24 karātu zeltu
 • Medaļu diametrs 40 mm
 • Ierobežota tirāža – tikai 5000 medaļu!
 • Pirmā medaļa "Uguns krusts" tikai 19  (+ sūtīšanas izdevumi 4,99 €)*


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 29 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pasūtot kolekciju "Latviešu spēka un aizsardzības zīmes", katru mēnesi saņemsiet pa vienai medaļai. Pirmās kolekcijas medaļa „Uguns krusts“ cena 19 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Katras nākamās medaļas cena 29 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Pēc 3 apmaksātiem kolekcijas sūtījumiem saņemsiet sertifikātu albumu, apmaksājot tikai 4,99 € piegādes izdevumus.

Katru sūtījumu var atgriezt 15 dienu laikā.

Varat apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Brīvprātīgi sniedzat savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītat, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.