Piedāvājam īpašā tehnikā izgatavotu medaļu kolekciju “Latviešu spēka un aizsardzības zīmes”. Medaļās iemūžinātas latviešu kultūrai tik svarīgās zīmes – unikāls senču mantojums, kāda nav nevienai citai tautai.

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Pirmā kolekcijas medaļa „Māras krusts“ - tikai 19 €!*
  • Katra kolekcijas medaļa pārklāta ar tīru 999/1000 sudrabu
  • Visām kolekcijas medaļām antīka apdare
  • Kopā ar pirmo medaļu saņemsiet īpaši noformētu kolekcijas albumu bez maksas
  • Pasūtot kolekciju, dāvanā medaļa "Jumja zīme" ar sudraba pārklājumu.

Pasūtot kolekciju, medaļa „Māras krusts“ par īpašu cenu - tikai 19 € (parastā cena 29 €) *!

Pasūtot kolekcijas pirmo medaļu “Māras krusts”, Jūs kļūstat par kolekcijas “Latviešu spēka un aizsardzības zīmes” kolekcionāru un katru mēnesi bez atsevišķas pasūtīšanas saņemsiet jaunu kolekcijas medaļu. Katras nākamās medaļas cena ir 29 eur (+5,99 eur saiņošanas un sūtīšanas maksa). Kolekcija sastāv no 9 medaļām. Uz visām kolekcijas medaļām attēlotas senlatviešu spēka un aizsardzības zīmes, kuras katra ir īpaša un ar savu īpašu nozīmi. Šīs kolekcijas saņēmējiem būs ekskluzīva pieeja arī nākošajiem spēka un aizsardzības zīmju izdevumiem, ja tādi tiks izdoti.

Kolekcijas pirmās medaļas aversā attēlots Māras krusts. Simbolu ieskauj uzraksts „MĀRAS KRUSTS“. Gar malu izvietota josla, kas rotāta ar citas variācijas Māras krustiem.

Visu medaļu reversā attēlota Latvijas personifikācija – tautumeita. Vienā rokā tā tur zobenu - spēka simbolu, bet otrā rokā vairogu - aizsardzības simbolu. Tautumeitai abās pusēs labības vārpas, kas simbolizē pārticību. Gar ārmalu uzraksts “LATVIEŠU SPĒKA UN AIZSARDZĪBAS ZĪMES”

3-lv-ancient-symbols-collection_extra-image


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 29 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pasūtot kolekciju „Latviešu spēka un aizsardzība zīmes“, aptuveni reizi mēnesī mēnesī saņemsiet pa vienai medaļai bez atsevišķas pasūtīšanas. Pirmās kolekcijas medaļas „Māras krusts cena 19 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Pirmo sūtījumu saņemsiet aptuveni 4 nedēļu laikā pēc pasūtīšanas.

Katras nākamās medaļas cena 29 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). 

Kopā ar katru medaļu saņemsiet tās autentiskuma sertifikātu un aprakstu. 

Katru sūtījumu var atgriezt 15 dienu laikā.

Varat apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Brīvprātīgi sniedzat savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītat, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izgatavošanas gads:
2024
Metāls:
bronza
Pārklājums:
sudrabs (999/1000) ar antīku apstrādi
Kvalitāte:
BU (Brilliant Uncirculated)
Diametrs:
30,0 mm
Masa:
7,50 g
Tirāža:
2 000 gab.