Kolekcija veltīta Latvijas hokeja 90. gadadienai


Latvijas hokeja zeltsApsveicam ar Latvijas hokeja līdzjutēju medaļas saņemšanu. Tā noteikti būs vērtīga piemiņa par Rīgā notiekošo IIHF Pasaules Čempionātu Hokejā 2021.

Tā kā mēs ļoti augstu novērtējam Jūsu interesi par Latvijas hokeju, ar lielu prieku piedāvājam īpašu piemiņas medaļu kolekciju, kas veltīta latviešu hokeja spožākajām zvaigznēm – "Latvijas hokeja zelts".

Sadarbībā ar Latvijas Hokeja Federāciju (LHF) esam sagatavojuši piemiņas medaļu kolekciju, kas godina Latvijas hokeja spilgtākās personības kopš Latvija tika oficiāli uzņemta Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) dalībvalstu pulkā pirms 90 gadiem - 1931. gadā.

Kolekcijai dots nosaukums “Latvijas hokeja zelts”, jo tieši dižās personības ir lielākā vērtība, kas teju gadsimta garumā uztur Latvijas hokeju pasaules klases līmenī. Ikviens zina un novērtē tādus hokeja grandus kā Sandis Ozoliņš, Artūrs Irbe un Helmuts Balderis. Šī kolekcija godinās arī aizgājušo laiku varoņus kā Elmārs Bauris, Leonīds Vedējs un citus.    

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Pirmā medaļa kolekcijā – “Sandis Ozoliņš”
  • Medaļas pārklātas ar 999/1000 zeltu
  • Medaļu averss ar digitālās drukas krāsu pārklājumu
  • Kolekcija tapusi sadarbībā ar Latvija Hokeja Federāciju (LHF)

Pasūtot kolekciju, pirmā medaļa "Sandis Ozoliņš" par īpašu cenu - tikai 29 € (+5,99 € piegādes izmaksas)*! 


KOLEKCIJAS MEDAĻAS pārklātas ar 999/1000 zeltu un dekorētas ar krāsu pārklājumu. Krāsainais pārklājums padara medaļas īpaši krāšņas un skaistas.

Kolekcijā iekļautas 8 medaļas. Katra medaļa veltīta kādai personībai, kas devusi lielu pienesumu Latvijas hokeja attīstībai. Kolekciju paredzēts izvietot īpaši noformētā albumā, kuru saņemsiet bez maksas. Papildus bez maksas saņemsiet dāvanā Latvijas hokeja līdzjutēju medaļu!

Kolekcijā iekļautas medaļas: Sandis Ozoliņš, Artūrs Irbe, Helmuts Balderis, Vītoliņu dinastija, Elmārs Bauris, Leonīds Vedējs, Viktors Tihonovs, Jauno hokejistu vecāki. Bez maksas Latvijas hokeja līdzjutēju medaļa. 

Katra kolekcijas medaļa tiks piegādāta aizsargkapsulā un ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pirmā kolekcijas medaļa - "Sandis Ozoliņš"!

"Es gribu tā!" Šo frāzi droši vien daudzkārt savā bērnībā un arī vēlāk, mērķtiecīga darba pilnajos hokeja gados, ar sev raksturīgo entuziasmu balsī un apņēmību acu skatienā teicis Siguldas puika – viens no visu laiku izcilākajiem latviešu hokejistiem, uzbrūkošā stila aizsargs un panākumiem bagātākais Latvijas hokejists Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur ieguvis prestižāko balvu hokejā, – Sandis Ozoliņš.

Kurš gan būtu ticējis, ka šis brīžiem valdonīgais delveris, par kuru kaimiņu tante teiktu "cilvēks bez izredzēm" un kuram treneris Ojārs Rode lūdza pamest skolu, vēlāk pelnīs miljonus citā kontinentā, viņam piederēs dārgi īpašumi, bet galvenais – viņš iedvesmos jaunos Latvijas hokejistus un pamatoti iegūs augstāko valsts novērtējumu – Triju Zvaigžņu ordeni...


Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Pirmā medaļa kolekcijā - “Sandis Ozoliņš”
  • Medaļas pārklātas ar 999/1000 zeltu
  • Visu medaļu averss ar digitālās drukas krāsu pārklājumu
  • Pirmā medaļa “Sandis Ozoliņš” tikai 29 € (+ sūtīšanas izdevumi 5,99 €)*

* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pasūtot kolekciju „LATVIJAS HOKEJA ZELTS“, katru mēnesi saņemsiet pa vienai medaļai. Pirmās kolekcijas medaļas „Sandis Ozoliņš“ cena 29 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Pirmo sūtījumu saņemsiet aptuveni 4 nedēļu laikā pēc pasūtīšanas.

Katras nākamās medaļas cena 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). 

Kopā ar katru medaļu saņemsiet tās autentiskuma sertifikātu un aprakstu. 

Katru sūtījumu var atgriezt 15 dienu laikā.

Varat apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Brīvprātīgi sniedzat savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītat, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izgatavošanas gads:
2021
Metāls:
misiņš
Pārklājums:
zelts (999/1000)
Kvalitāte:
proof-like
Diametrs:
40,0 mm
Masa:
27,0 g
Speciālā iezīme:
averss ar digitālās drukas pārklājumu
Tirāža:
7500 gab.