• Oriģinālā turnīra ripa ar apsudrabotas (999/1000) medaļas ieliktni
  • Izstrādāta sadarbībā ar Starptautisko hokeja federāciju
  • Par godu 2023. gada pasaules čempionātam hokejā
  • Pieejama tikai Latvijas Monētu namā!

Izstrādājuma vienā pusē ir attēlots hokejists sporta tērpā ar šī sporta veida atribūtiem – slidām un hokeja nūju. Kreisajā pusē izkalts Latvijas karogs, bet labajā – Starptautiskās ledus hokeja federācijas logotips. Gar malu izvietots uzraksts „IIHF INTERNATIONAL ICE HOCKEY FEDERATION“, bet apakšā – šī gada pasaules čempionāta hokejā rīkotājvalsts nosaukums „LATVIA“.

Izstrādājuma otrajā pusē arī ir attēlots hokejists. Kreisajā pusē izkalts Somijas karogs, bet labajā – Starptautiskās ledus hokeja federācijas logotips. Gar malu izvietots uzraksts „IIHF INTERNATIONAL ICE HOCKEY FEDERATION“, bet apakšā izkalts otras pasaules čempionāta hokejā rīkotājvalsts nosaukums „FINLAND“.

Jā, es pasūtu hokeja ripas formas sudrabots izstrādājumu par 99 € (+5,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Ja izstrādājums neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet to atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2023
Metāls:
Parasto metālu sakausējums
Pārklājums:
Antīka sudraba efekts
Kopējā masa:
281,64 g
Metāla masa:
120 g
Diametrs:
76,2 mm
Kvalitāte:
UNC (Uncirculated)
Tirāža:
2023 gab.