Šumeri, senās Dienvidmezopotāmijas iedzīvotāji, bija pirmie, kas 1. gadu tūkstotī pirms mūsu ēras iedalīja Saules ceļu pēc zodiaka zīmēm. Divupes iedzīvotāji debess jumu sāka vērot jau bronzas laikmetā un pamazām uzkrāja astronomijas zināšanu bagātību. Matemātiķis, ģeogrāfs un astronoms Klaudijs Ptolemajs, kurš dzīvoja mūsu ēras 2. gadsimtā, bija pirmais, kas mūsdienās plaši lietotajām Zodiaka zīmēm piešķīra astroloģiskas un horoskopiskas nozīmes. Mistika un fatālisms, kas apņēma zodiaku Romas impērijas laikā, atdzima vēlajos viduslaikos un vēl vairāk nostiprinājās jaunajos laikos.

Kādreiz Divupē dzimusī sistēma mūsdienās pilnveido daudzu cilvēku dzīvi, tā ir kļuvusi par popkultūras neatņemamu sastāvdaļu. Tuvojoties jaunajam 2024. gadam, vēlamies Jums piedāvāt numismātisko ceļojumu laikā. Galda kalendārs "Zodiaka zīmes 2024" palīdzēs ne tikai plānot savu laiku, bet arī katru mēnesi iepriecinās ar jaunu monētu. 12 zodiaka monētas, kas izdotas Somālijā, var papildināt Jūsu kolekciju!

  • Lieliska dāvana gaidot jauno gadu
  • Gaumīgs kalendārs Jūsu darba galdam
  • Monētas, kas attēlo visas 12 zodiaka zīmes
  • Izcelsme – eksotiskā Somālija

Monētu aversos attēlotas zodiaka zīmes, sākot no Auna līdz Zivīm. Līdzās zīmju ilustrācijām attēloti arī tradicionālie simboli. Apakšā norādīts monētu izlaišanas gads. Visām monētām ir vienāds reverss. Gar malu iegravētais teksts norāda iestādi, kas izdevusi monētu (Somālijas banka).


, es pasūtu 2024. gada kalendāru ar 12 monētām “Zodiaka zīmes 2024” par 59 € (papildus samaksāšu 5,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā saņemot samaksāto naudu. Atgriešanas izdevumus sedz sūtītājs.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
Dažādi
Izdevējvalsts:
Somālija
Nominālvērtība:
Šiliņi
Metāls:
Nerūsējošais tērauds
Masa:
4,8 g
Diametrs:
24,9 mm