Vai Jūs zinājāt, ka katras Faberžē olas dizains un stāsts ir unikāls un ka visās olās bija apslēpti dažādi pārsteigumi? Tagad Jums ir iespēja sakrāt visskaistāko un slavenāko Faberžē olu kolekciju ar īpašu pirmās olas cenu!

Katra Faberžē ola tika izgatavota lielā slepenībā un ar lielu rūpību. Izgatavošanas laiks aizņēma pat veselu gadu, lai katrs dārgakmens, katrs rotājums un iekšā esošais noslēpums būtu ideāls un savā vietā. Neviena cita juveliera darinājumi nespēja līdzināties smalkajiem Faberžē meistardarbiem. Vairāk kā gadsimtu vēlāk Faberžē olas ir saglabājušās kā juveliermākslas kvalitātes un bagātības etalons.

Meistarīgajam juvelierim Pēteram Karlam Faberžē tika dota pilnīga mākslinieciskā brīvība un viņš varēja radīt olas par jebkuru tēmu pēc paša izvēles. Viņam bija jāievēro tikai viens noteikums: katrā olā bija jābūt apslēptam pārsteigumam. Faberžē nelika saviem karaliskajiem patroniem vilties. Katrā krāšņajā čaulā viņš ielika mazu brīnumu. Olās tika apslēpti tādi pārsteigumi kā mehānisks gulbis, zilonis, miniatūra pils no zelta, 11 miniatūri portreti uz molbertiem un precīza Kronēšanas karietes kopija, kuras izgatavošana aizņēma gandrīz 15 mēnešus. 


Kādēļ ir vērts kolekcionēt "Faberžē šedevrus"?

 • Katra kolekcijas ola pārklāta ar 24 karātu zeltu
 • Kolekcija sastāv no 12 Faberžē olām
 • Tikai visskaistākās olas iekļautas kolekcijā  
 • BEZMAKSAS albums olu uzglabāšanai  
 • Averss dekorēts tampogrāfijas tehnikā
 • Pirmā ola tikai 29 € (+ 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem)*

Šī kolekcija dod iespēju sakrāt daļiņu no Faberžē olu greznības. Fantastiskie mākslas darbi – Faberžē olas – ir bagātāko kolekcionāru medību objekts. Līdz pat mūsdienām tās tiek uzskatītas par izcilāko juveliermākslas paraugu, bet to izgatavošanai nepieciešamā meistarība un visaugstākā līmeņa profesionalitāte ir gandrīz katra juveliera kārotais izaugsmes mērķis. Leģendāro mākslas darbu iedvesmota, ir tapusi „Faberžē šedevru“ kolekcija. 

Kolekcionēdami „Faberžē šedevrus“, Jūs plašāk iepazīsieties ar šiem nenovērtējamiem, leģendām apvītajiem juvelierizstrādājumiem, jo katrs numismātikas izstrādājums tiek piegādāts kopā ar detalizētu tēmas aprakstu. 

Numismātikas izstrādājumu kolekcijas „Faberžē šedevri“ reversā attēlota atvērta Faberžē ola un visas olas vienojošais elements – pārsteigums. Atvērtajā olā redzama vēl viena ola.

 • Katra ola ir ievietota speciālā aizsargkapsulā, tā pasargājot krāsaino tampogrāfiju un apzeltīto virsmu no vides negatīvās ietekmes.
 • Katrai olai tiek pievienots bezmaksas autentiskuma sertifikāts un izsmeļošs apraksts.
 • Īpašais reprezentatīvais albums ir BEZ MAKSAS! Tas tiks pievienots pirmajam sūtījumam.

Citi kolekcijas meistardarbi:


*Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 49 € (+sūtīšanas izdevumi 4,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578. <p">

Specifikācijas
Meistardarbs:
„Lieldienu ola“
Izdošanas gads:
2017
Metāls:
varš
Pārklājums:
zelts (999/1000)
Izmēri:
39 x 29 mm
Masa:
19,0 g
Izkalta:
BH Mayer monētu kaltuvē (Vācija)
Kalšanas kvalitāte:
proof-like ar digitālo zīmogu
Autors:
Roberts Kotovičs (Robert Kotowicz)
Kolekcijas tirāža:
7000 gab.

Katru gadu Karls Faberžē savā ateljē saņēma pasūtījumu izgatavot arvien izsmalcinātākas olas no vislabākajiem materiāliem: dārgmetāliem, dārgakmeņiem, emaljas, auduma, pat spalvām un ziloņkaula! Darbs pie vienas šādas olas ilga visu gadu. Pēc Aleksandra III nāves šo tradīciju turpināja viņa dēls Nikolajs II, dāvinādams olas savai mātei Marijai un sievai Aleksandrai. Bez Krievijas cariem Faberžē olas varēja atļauties iegādāties tikai bagātākie Sanktpēterburgas iedzīvotāji.

Kolekcijas pirmais izstrādājums veidots uz olas „Lieldienu ola” pamata. Tās aversā redzama no emaljas izgatavotā oriģinālās Faberžē olas kopija. Reversā attēlots stilizēts juvelierizstrādājums – ola, atverot ārējo slāni, redzams iekšpusē paslēptais pārsteigums. Tas atspoguļo visiem Faberžē izstrādājumiem raksturīgo pazīmi – katrā juvelierizstrādājumā - olā vienmēr paslēpts pārsteigums: miniatūras, uzgriežamas rotaļlietas, skulptūriņas u. t. t. Augšpusē angļu un krievu valodā izkalts uzraksts „Karaliskie Faberžē šedevri”.

Kādēļ ir vērts kolekcionēt "Faberžē šedevrus"?

 • Katra kolekcijas ola pārklāta ar 24 karātu zeltu
 • Kolekcija sastāv no 12 Faberžē olām
 • Tikai visskaistākās olas iekļautas kolekcijā  
 • BEZMAKSAS albums olu uzglabāšanai  
 • Averss dekorēts tampogrāfijas tehnikā
 • Pirmā ola tikai 29 € (+ 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem)*

Katra kolekcijas ola tiks piegādāta aizsarg kapsulā un ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.

Kopā ar pirmo apmaksājamo olu Jūs BEZ MAKSAS saņemsiet īpaši šai kolekcijai radītu albumu olu uzglabāšanai.


*Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 49 € (+sūtīšanas izdevumi 4,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578.

, es pasūtu Faberžē olu „Lieldienu ola“ par īpašo cenu - 29 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Sūtījumu saņemšu savā pasta kastē kopā ar rēķinu.

, pasūtot Faberžē olu „Lieldienu ola“, es kļūstu par kolekcijas “Faberžē šedevri” kolekcionāru un piekrītu reizi mēnesī savā pasta kastītē saņemt pa vienai olai par cenu  49 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Katrs numismātikas izstrādājums tiek piegādāts kopā ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.

Pēc trīs numismātikas izstrādājumu saņemšanas un apmaksas piegādāsim arī bezmaksas albumu sertifikātu ievietošanai. Jums būs jāsedz tikai piegādes izdevumi – 4,99 EUR apmērā.

Ja izstrādājums neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet to atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.