Šodien mēs ar lielu prieku piedāvājam ko ļoti īpašu. Viens no pasaules dižākajiem juveliermākslas meistardarbiem ir Faberžē olas - tādēļ mēs piedāvājam neparastu, ovālas formas monētu, kas kalta no 3,11 g tīra 99,9% sudraba. Monētas tirāža ir tikai 1000 gab., tādēļ tā ir brīnišķīgs papildinājums katrai kolekcijai!

Pirms 1885. gada Lieldienām K. Faberžē saņēma neparastu pasūtījumu – pats cars Aleksandrs III lūdza izgatavot dāvanu savai sievai Marijai Fjodorovnai. Valdnieks vēlējās iepriecināt savu laulāto, kura ilgojās pēc dzimtās Dānijas. Juvelieris, iedvesmojoties no 18. gadsimtā izgatavotās suvenīra olas, no emaljas un dažādu krāsu zelta izgatavoja juvelierizstrādājumu olas formā, kurā bija paslēpts pārsteigums – miniatūra vistiņa. Tajā bija iestrādāts kronis, bet kronī – gredzens. Šāds „matrjoškas” princips vēlāk tika izmantots gandrīz visās Faberžē izgatavotajās olās.

Vairāku desmitu gadu laikā Faberžē meistari ir radījuši vairāk nekā pussimts olu. Mūsdienās tie visi ir uzskatāmi par mākslas darbiem. Šos izstrādājumus novērtē izmantoto materiālu, estētikas un, protams, stāstu, kas ar tiem saistīti un atgādina par Krievijas impērijas laikiem, dēļ. Šie unikālie mākslas darbi arī mūsdienās valdzina kolekcionārus, mākslas cienītājus un vēstures ekspertus.

Kādēļ ir vērts kolekcionēt?

  • 3,11 g tīra 99,9% sudraba
  • Visaugstākā precizitāte un Proof kvalitāte
  • Izmērs  15,0 x 20,0 mm
  • Visā pasaulē – tikai 1000 gab.!

Sudraba monēta, kura var kļūt par brīnišķīgu jūsu kolekcija daļu, iemūžina Faberžē daiļradi. Monētas aversā savijušies grezni raksti, kas atgādina par skaistākajām un apbrīnojamākajām Faberžē olām.

Monētas reversā attēlots karalienes Elizabetes II portrets. Apakšpusē izkalti dekoratīvie raksti. Reversā izveidoti uzraksti „ELIZABETH II”, „NIUE ISLAND” (Niue sala) un „1 DOLLAR” (1 dolārs).  Apakšpusē izvietots monētas izdošanas gads. Kopā ar monētu saņemsiet arī autentiskumu apstiprinošu sertifikātu, kurā atradīsiet informāciju par monētu un īsu tēmas aprakstu.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
Tīrs 999/1000 sudrabs
Speciālā iezīme:
Īpaša forma
Izmērs:
15,0 x 20,0 mm
Masa:
3,11 g
Izdevējvalsts:
Niu salas
Kalšanas kvalitāte:
Proof
Nominālvērtība:
1 dolārs
Tirāža:
1000 gab.

, es pasūtu Faberžē meistardarbu iedvesmotu sudraba monētu par 49 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.