Oficiālā Elvisa Preslija „Greatest Hits” kolekcija


Mēs ļoti augstu vērtējam Jūsu interesi par rokerola leģendu Elvisu Presliju, tādēļ ar lielu prieku piedāvājam īpašu monētu kolekciju, kas veltīta rokerola karalim – Elvisa Preslija „Greatest Hits”.

Elviss Preslijs mainīja popkultūras ainavu un mūžīgi paliks mūzikas industrijas ikona. Viņa populārākās dziesmas vienmēr ir tikušas apspriestas visā pasaulē. Daudzi viņa hiti tika izdoti pagājušā gadsimta 50. gadu beigās, bet daži no populārākajiem ierakstiem iznāca 70. gados – tas ir īsts apliecinājums viņa kā mākslinieka noturībai. Kolekcijas monētas, kas pārklātas ar tīru zeltu (999/1000) un izkaltas ar kolekcionāra kvalitātes apdari, atspoguļo dažus no viņa neapšaubāmi lielākajiem hitiem.

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Pirmā monēta kolekcijā – „Jailhouse Rock”
  • Monētas pārklātas ar 999/1000 zeltu
  • Visu monētu averss ar digitālās drukas krāsu pārklājumu

Pasūtot kolekciju, pirmā monēta „Jailhouse Rock” par īpašu cenu - tikai 25 € (parastā cena 35 €)*! Katra nākamā monēta reizi mēnesī tiks piegādāta par cenu 35 € (+4,99 € piegādes izmaksas).

Varēsiet apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

KOLEKCIJAS monētas pārklātas ar 999/1000 zeltu un dekorētas ar krāsu pārklājumu. Krāsainais pārklājums padara monētas īpaši krāšņas un skaistas.

Kolekcijā iekļautas 5 monētas. Katra monēta veltīta kādam no lielākajiem Elvisa Preslija hitiem.

Kolekcijā iekļautas monētas: Jailhouse Rock, All Shock Up, Can’t Help Falling in Love, Don’t Be Cruel/Hound Dog un Heartbreak Hotel.  

Katra kolekcijas monēta tiks piegādāta aizsargkapsulā un ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 monētu, tad standarta cena - 35 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo monētu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2021
Metāls:
vara-niķeļa sakausējums
Pārklājums:
zelts (999/1000)
Masa:
28,28 g
Diametrs:
38,6 mm
Kvalitāte:
proof-like
Izdevējvalsts:
Gibraltārs
Nominālvērtība:
1 Angļu krona
Tirāža:
49 999 gab.

Oficiālā Elvisa Preslija „Jailhouse Rock” monēta

Šī dziesma pirmo reizi tika izdota 1957. gada 24. septembrī. Žurnāls „Rolling Stone” to iekļāva Visu laiku 500 labāko dziesmu saraksta 67. vietā, un tā ir arī nodēvēta par vienu no dziesmām, kas veidojusi rokenrola žanru.

  • Monēta pārklāta ar 999/1000 zeltu
  • Averss ar digitālās drukas krāsu pārklājumu
  • Pirmā monēta par īpašu cenu - tikai 25 €* (+4,99 € piegādes izmaksas)

Šīs monētas reversā ir attēlota viena no ikoniskākajām Elvisa Preslija oriģinālajām fotogrāfijām, kas simbolizē vienu no viņa visu laiku izcilākajiem hitiem – “Jailhouse Rock”. Dziesma pirmo reizi tika oficiāli izdota 1957. gada 24. septembrī. Žurnāls “Rolling Stone” to iekļāva Visu laiku 500 labāko dziesmu saraksta 67. vietā, un tā ir arī nodēvēta par vienu no dziesmām, kas veidoja rokenrolu. Monētas izkaltajā daļā ir attēlota nošu līniju josla, kas no monētas kreisās puses vijas pretī rokai, kura tur ikonisko 1960. gadu mikrofonu. Monētas apakšējā vidusdaļā redzama puse no ierakstu plates ar oficiālo Elvisa Preslija parakstu.

Aversā redzams oficiālais Gibraltāra ģerbonis ar uzrakstu: “ELIZABETH II, D, G, REGINA, GIBRALTAR” un monētas nomināls un gads.


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 monētu, tad standarta cena - 35 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pasūtot oficiālās Elvisa Preslija „Greatest Hits” monētu kolekciju, katru mēnesi saņemsiet pa vienai medaļai. Pirmo kolekcijas monētu „Jailhouse Rock” cena 25 € (+ 4,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Katra nākamā kolekcijas monēta maksās 35 € (papildus piegādes izdevumi 4,99 €).

Ar katru monētu saņemšu autentiskumu apliecinošu sertifikātu.

Katru sūtījumu var atgriezt 15 dienu laikā.

Varat apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Brīvprātīgi sniedzat savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītat, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.