Šogad aprit 20 gadi kopš eiro ieviešanas. Šim notikumam par godu tiek izdota sešu piemiņas medaļu kolekcija. Visas medaļas ir pārklātas ar 24 karātu godīgi iegūtu zeltu. Medaļās attēlotas visu 23 eiro zonas valstu pirmās viena eiro monētas.

Kad 2002. gadā eiro tika ieviests skaidras naudas formā, 12 Eiropas Savienības valstis un vēl četras mini valstis (Andora, Monako, Sanmarīno un Vatikāns) to pieņēma kā oficiālu maksāšanas līdzekli. Tā bija pasaulē lielākā naudas nomaiņa no vienas valūtas uz citu.

Kolekcija sniedz ieskatu kā turpmāko 20 gadu laikā eiro ir pierādījis sevi kā spēcīgu valūtu. Eiro lieto vairāk nekā 340 miljoni eiropiešu un tā ir viena no pasaules vadošajām valūtām. Eiropas Savienības moto VIENOTI DAUDZVEIDĪBĀ rotā katras kolekcijas medaļas reversu.

  

Kādēļ Jums jāpasūta šī kolekcija?

  • Piemiņas medaļas veltītas eiro 20. gadadienai
  • Visas medaļas pārklātas ar 24 karātu godīgi iegūtu zeltu
  • Bezmaksas albums medaļu glabāšanai
  • Dāvanā - oficiāli apstiprināta jubilejas banknote
  • BU kvalitāte - spoguļa spīdums
  • Ļoti ierobežota tirāža - tikai 4999 kolekcijas visā pasaulē

 

Pirmā medaļa "Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pirmās eiro monētas" tikai 29 eiro (+ 5,99 eiro piegādes izdevumi). Nākošo kolekcijas medaļu cena 39 eiro (+ 5,99 eiro piegādes izdevumi).

Kolekcijā iekļautas  ar godīgi iegūtu zeltu pārklātas medaļas, kas izdotas par piemiņu pirmajām izdotajām viena eiro monētām no 23 valstīm.

Dāvanā - ļoti īpaša piemiņas banknote ar nominālvērtību 0 eiro, kas izdota par godu eiro 20 gadu jubilejai. Nozīmīga banknote, kas izdota par godu vienas no pieprasītākajām valūtām pasaulē dzimšanas dienai!

Katra kolekcijas medaļa tiks piegādāta aizsargkapsulā un ar autentiskuma sertifikātu un izsmeļošu aprakstu.


Kolekciju varēsiet papildināt ar godīgi iegūta 9 karātu zelta (375/1000) monētu, atkarībā no jūsu vēlmēm un izvēles.

* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Specifikācijas
Izgatavošanas gads:
2022
Metāls:
vara-niķeļa sakausējums
Pārklājums:
24 karātu ētiski iegūts zelts
Kvalitāte:
BU (Briliant Uncirculated)
Diametrs:
38,61 mm
Masa:
28,7 g
Apmale:
gluda
Tirāža:
4 999 gab.

Latvija Eiropas Savienībā iestājās 2004. gadā, bet Latvijas latu ar eiro aizstāja 2014. gadā. Igaunija Eiropas Savienībā iestājās 2004. gadā, bet eiro valstī tika ieviests 2011. gadā. Lietuva arī kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti 2004. gadā, bet nacionālo valūtu – litu – pret eiro nomainīja 2015. gadā.

Eiro vērtību noteica šo valstu nacionālā valūta. No 2011. gada viena eiro monētas vērtība bija 15,6466 Igaunijas kronu. Lietuvā viens eiro tika pielīdzināts 3,45280 litiem. Latvijā viena eiro vērtība bija 0,702804 Latvijas latu.

Uz pirmās Igaunijas viena eiro monētas ir attēlota valsts karte. Lietuvas pirmās viena eiro monētas aversā attēlots valsts ģerboņa fragments – bruņinieks ar zobenu uz zirga. Latvijas pirmās viena eiro monētas aversā redzama meitene tautastērpā.

 


* Šī cena derīga, pasūtot visu kolekciju. Ja vēlaties tikai 1 medaļu, tad standarta cena - 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo medaļu, lūdzu zvaniet 670 60 578.

Pasūtot kolekciju „EIRO 20 gadi“, katru mēnesi saņemsiet pa vienai medaļai. Pirmās kolekcijas medaļas „Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pirmās eiro monētas“ cena 29 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi).

Pirmo sūtījumu saņemsiet aptuveni 4 nedēļu laikā pēc pasūtīšanas.

Katras nākamās medaļas cena 39 € (+ 5,99 € saiņošanas un sūtīšanas izdevumi). 

Kopā ar katru medaļu saņemsiet tās autentiskuma sertifikātu un aprakstu. 

Katru sūtījumu var atgriezt 15 dienu laikā.

Varat apturēt/pārtraukt kolekciju jebkurā laikā, par to informējot rakstiski vai zvanot uz klientu apkalpošanas nodaļu.

Brīvprātīgi sniedzat savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītat, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.