2023. gada Dziesmu un deju svētki ir īpaši ar to, ka aprit 150 gadi, kopš pašiem pirmajiem dziesmu svētkiem 1873. gadā. Arī dziesmu svētku karogs svin savu 150 gadu jubileju, jo tika darināts speciāli pirmajiem dziesmu svētkiem. Karoga autora vārds nav zināms. Karogā attēlots priesteris baltās drānās, kurš stāv pie kupla ozola. Priestera rokās ir ozola zars, kuru viņš uz altāra upurē Līgas dievei, lai skan dziesmas, lai latvieši vienojas dziesmā.

  • Izdota par godu latviešu Dziesmu svētku 150 gadu jubilejai
  • Pieejama tikai Latvijas Monētu namā!
  • Precīzs Dziesmu svētku karoga atainojums zeltā
  • Vērtīga piemiņas lieta katram Dziesmu un deju svētku dalībniekam un skatītājam

Ar tīru zeltu apzeltītās plāksnes aversu rotā Dziesmu svētku karoga precīzs atveidojums zeltā. Karoga augšdaļā tā nosaukums vecajā drukā “Lihgo”. Karoga lejasdaļā pirmo dziesmu svētku sākuma datums vecajā drukā “26 juhnijā 1873”. Reversā ozollapu ietvarā uzraksts “Pirmo Vispārējo latviešu dziedāšanas svētku “Līgo” karogs”.  

, es pasūtu apzeltīta plāksne „Dziesmu svētku karogs“ par 149 € (+ 5,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2023
Plāksnes izmēri:
14,9 x 21,2 cm
Rāmja izmēri:
18,8 x 25,5 cm
Materiāls:
Folija pārklāta ar 999/1000 zeltu
Tirāža:
500 gab.