Tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, mums ir īpašs piedāvājums: pasūtot kolekciju “Jubilejas 2 eiro monētas”, pirmo sūtījumu, kas veltīts Baltijas val­stu simtgadei, iespējams iegādāties par īpašu cenu – tikai 9 € standarta 29 € vietā (papildus jāsedz piegādes izdevumi 4,99 € apmērā). Pasūtot kolekciju, Jūs arī nodrošināsiet, kas esat viens no pirmajiem, kurš iegādāsies Eiropas valstu izdotās 2 eiro piemiņas monētas.

  • Pirmais sūtījums ir īpašais Baltijas valstu simtgades kopprojekts.
  • Augsta UNC (uncirculated) kvalitāte
  • Monētas tiek piegādātas īpašā aizsargiepakojumā.

Katru gadu eirozonas valstis izdod jubilejas 2 eiro monētas svarīgu valsts notikumu vai personu atcerei. Jubilejas 2 eiro monētas ir visu Eiropas kolekcionāru iecienītākās monētas. Var teikt, ka tās Eiropā ir radījušas īstu kolekcionēšanas drudzi. Eirozonas valstīm ir tiesības katru gadu izdot tikai dažas divu eiro nomināla jubilejas monētas, un monētu tirāža ir iepriekš note­ikta, vēlāk to nav iespējams papildināt. Monētu skaitu nosaka, pamatojoties uz attiecīgās valsts iedzīvotāju skaitu, tātad jo mazāka valsts, jo retākas ir tās izdotās monētas. 

Tātad, kāpēc uzsākt šo kolekciju?

  • Pirmais sūtījums – veselas 3 monētas Baltijas valstu kopprojekts!
  • 2 € piemiņas monētas – numismātikas klasika
  • Augsta UNC (uncirculated) kvalitāte – monētas nav bijušas apgrozībā
  • Katrā sūtījumā saņemiet 3 dažādas 2 € monētas
  • Visas monētas tiek piegādātas kopā ar aprakstu par notikumiem vai personībām, kam monēta veltīta
  • Pēc 3. apmaksātā sūtījuma saņemsiet BEZMAKSAS** albumu monētu glabāšanai

Par  kolekcijas pirmo sūtījumu

Pirmo sūtījumu veido Latvijas, Igaunijas un Lietuvas centrālo banku kop­projekta monētas. Lai iemūžinātu Baltijas valstu simtgadi, valstu centrālās bankas nolēma izdot vienāda dizaina jubilejas 2 eiro monētas. Konkursa rezultātā tika izvēlēts kopējs dizains, monētas cita no citas atšķiras tikai ar valstu nosaukumu. Lietuvieša Justa Petruļa monētas dizainā attēlota bize, kurā ievīti Latvijas, Igaunijas un Lietuvas ģerboņi.

 


* Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 29 € (+ sūtīšanas izdevumi 4,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578.

** Tikai 4,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
Vara niķeļa sakausējums
Diametrs:
3 x 25,75 mm
Masa:
3 x 8,5 g
Izdevējvalsts:
Lietuva, Latvija, Igaunija
Kvalitāte:
UNC (uncirculated, monētas nav bijušas apgrozībā)
Tirāža:
Lietuva - 1 000 000 gab., Latvija - 512 000 gab., Igaunija - 500 000 gab.

, es pasūtu kolekciju “Jubilejas 2 eiro monētas” un piekrītu katru mēnesi saņemt vienu jubilejas eiro monētu sūtījumu (katrā sūtījumā trīs monētas).

Kolekcijas pirmais sūtījums par 9 € (+ 4,99 € sūtīšanas izdevumi) tiks piegādāts pasta nodaļā. Pirmo sūtījumu veido Latvijas, Igaunijas un Lietuvas jubilejas 2 eiro monētas. Nākamais jubilejas 2 eiro monētu sūtījums maksās 29 € (+ 4,99 € sūtīšanas izdevumi).

Kopā ar ceturto sūtījumu dāvanā saņemsiet albumu monētām, maksājot tikai par piegādi 4,99 €.

Ja monēta neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet to atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.