Nosaukums Jaunavas Marijas Bezvainīgā Sirds tiek izmantots apzīmējot Vissvētākās Jaunavas Marijas iekšējo dzīvi, viņas priekus un bēdas, tikumus un, galvenokārt, mīlestību pret Dievu un savu dēlu Jēzu un līdzjūtīgo mīlestību pret visiem cilvēkiem.

Katoļu baznīca laiku pa laikam izmanto šo motīvu, kas saistīts ar Marijas Bezvainīgo Sirdi. Romas katoļu uzskats ir balstīts uz Svētajiem Rakstiem, it īpaši Lūkasa evaņģēliju. Tradicionāli sirds tiek attēlota ar septiņām brūcēm vai sadurta septiņiem zobeniem, godinot septiņas Marijas sāpes. Arī rozes vai cita veida ziedi var būt apvīti ap sirdi.

Mēs piedāvājam jums šo apzeltīto monētu ar skaistu Jaunavas Marijas Bezvainīgās Sirds gleznu. Detalizētais krāsainais attēls padara monētu atšķirīgu no citām.

Kādēļ ir vērts iegādāties?

  • Tīra 999/1000 zelta pārklājums
  • Ar ļoti detalizētu attēlu Jaunavas Marijas bezvainīgā sirds
  • Īpašs iepakojums
  • Autentiskuma sertifikāts

Monētas aversā attēlota Jaunavas Marijas Bezvainīgās Sirds glezna. Gleznā Jaunavai Marijai viena no rokām ir pacelta līdz krūtīm, otra pacelta svētībai. Gar malu teksts „THE IMMACULATE HEART OF VIRGIN MARY“ „Jaunavas Marijas bezvainīgā sirds”.

Monētas reversā attēlots karalienes Elizabetes II portrets, ko ieskauj uzraksts „ELIZABETH II NIUE ISLAND 2019 1 DOLLAR“.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2019
Parklājums:
999/1000 zelts
Nominālvērtība:
1 dolārs
Metāls:
Vara- niķeļa sakausējums
Diametrs:
40 mm
Masa:
28 grami

, es pasūtu monētu „Jaunavas Marijas bezvainīgā sirds par 49 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.