Ar prieku piedāvājam Jums medaļu, kas iemūžina Ukrainas nebeidzamo spēku un izturību, kā arī tai veltīto pateicību par nenogurdināmo cīņassparu, aizstāvot ne vien savu, bet arī citu tautu brīvību. Lai arī šī medaļa ir tikai neliels kopības un rūpju žests, ir jātic, ka pat šāds simbolisks atbalsts var kalpot kā solis Ukrainas uzvaras virzienā.

  • Medaļas aversā Ukrainas un tās galvaspilsētas Kijivas patrons svētais Erceņģelis Mihaēls - cīņas pret ļaunumu simbols
  • 10 eiro no katras pārdotās medaļas tiek ziedoti Ukrainas cilvēkiem ar ziedot.lv palīdzību
  • Tīra zelta (999/1000) pārklājums
  • Tiek piegādāta glītā kastītē un ar autentiskuma sertifikātu
  • Pieejama tikai Latvijas Monētu namā!

Medaļas aversā attēlota Ukrainas un Kijivas aizbildņa un sarga – Sv. Ercenģeļa Mikaēla skulptūra. Aversa fonu rotā Ukrainas karoga krāsas. Augšpusē gar malu sauklis „SLAVA UKRAINI!“.

Reversā izkalts sirdz formas ornaments un pateicības vārdi dažādās pasaules valodās: latviski („Paldies”), angliski ("Thank You"),  lietuviski („Ačiū”), igauniski („Aitäh”) utt.


, es pasūtu medaļa „Slava Ukrainai!“ par 59 € (+ 5,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 3 - 4 nedēļu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2022
Metāls:
Vara-niķeļa sakausējums
Pārklājums:
Zelts (999/1000)
Masa:
28 g
Diametrs:
38,61 mm
Kvalitāte:
Proof-like
Tirāža:
500 gab.