Kas var nest vairāk veiksmes, nekā veiksmes monēta? 7 tādas!

Gadsimtiem ilgi monētas ir krātas un lolotas dēļ to spējas nest laimi un veiksmi savam īpašniekam. Šodien Jums ir iespēja iegādāties 7 veiksmes monētas no visas pasaules. Lūk kādas 7 monētas iekļautas šajā īpašajā komplektā, kas apzeltīts ar 24 karātu zeltu.

Septiņas veiksmes monētas

Īru Penijs - visā pasaulē pazīstama veiksmes monēta. Runā, ka persona, kurai tas pieder, nekad nepiedzīvos nabadzību.

Divdesmit centi ar ziloni - Zilonis ir zināms kā brieduma un gudrības simbols. Ziloņa monētas īpašnieks tiks pasargāts no neveiksmēm un gūs spēku un izturību.

Eskudo ar bruņurupuci - ilgmūžības un debesu svētības simbols. Bruņurupucis ir labas veiksmes simbols un paredz 10 000 gadu laimi. Bruņurupuča monētas īpašniekam gaidāma laba veiksme, mīlestība un veselība.

Cents ar cūku – Cūka simbolizē finansiālu labklājību un pārticību. Tradicionāli cūkas nes veiksmi - īpaši Jaunajā gadā.

Piecdesmit ēras – uz šīs dāņu monētas attēlotā sirds ir mīlestības simbols – un vienīgi mīlestība padara veiksmi pilnīgu.

Viens toea - šajā Papua-Jaungvinejas monētā attēlotais tauriņš simbolizē prieku un laimi, kas attīstās no lietām, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet nenozīmīgas.

Feniņš - feniņa dāvināšana ir vācu tradīcija, un, kurš mūsdienās dāvina laimīgo feniņu, novēl, lai saņēmējam nekad netrūktu naudas.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
Dažādi
Metāls:
Dažādi
Diametrs:
Dažādi
Pārklājums:
Zelts (999/1000)
Masa:
Dažādi
Izdevējvalsts:
7 eksotiskas valstis
Nominālvērtība:
Dažādi
Sūtījuma piegādes laiks:
4 līdz 6 darba dienas

, es pasūtu komplektu "7 veiksmes monētas no visas pasaules" par 49 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.