2 EIRO par 2 EIRO!


2021. gada gada janvārī Latvijas Banka izdod 2 eiro jubilejas monētu, kas veltīta Latvijas de iure atzīšanas 100. gadadienai. Jums tagad ir iespēja to saņemt pirmajam noformētu tematiskā ietvarā!

Šodien Jūs varat pasūtīt kolekciju “Jubilejas 2 eiro monētas” un saņemt jaunāko 2 eiro monētu "Latvija de iure 100" par lielisku cenu - tikai 2 eur (+ sūtīšanas izdevumi 4,99 eur)! Plašāku informāciju par kolekciju lasiet sadaļās "Par kolekciju" un "Noteikumi".


Kādēļ ir vērts iegādāties?

 • Jaunākā 2 eiro monēta izdota 2021. gada janvārī 
 • Latvijas atzīšanas de iure 100. gadadiena
 • 2 EIRO monēta tikai par 2 EIRO (+ sūtīšanas izdevumi 4,99 eur)
 • Skaists gravējums šķautnē: DIEVS SVĒTĪ LATVIJU
 • Unikāls tematisks ietvars
 • Ērts veids, kā krāt 2 EUR monētas


Latvijas atzīšana de iure nozīmēja starptautisku diplomātisko atzīšanu, kas garantēja Latvijas valstij pilntiesīgu starptautisko tiesību subjekta statusu. Latvijas Republikas de iure atzīšanas process tika aizsākts pēc Antantes Augstākās padomes vienbalsīga lēmuma Parīzē 1921. gada 26. janvārī - atzīt Latviju par starptautisko tiesību subjektu. 2021. gadā aprit 100 gadi kopš Latvijas atzīšanas de iure. Simtgadei par godu izdotajā 2 EUR piemiņas monētā attēlots stilizēts uzraksts 100 LATVIJA DE IURE 2021.

Jubilejas monētas aversa grafiskā dizaina autore ir māksliniece Zane Ernštreite.

Esat pirmais, kas šo monētu saņems par simbolisku cenu: tikai 2 eur (+sūtīšanas izdevumi 4,99 eur)

Tā kā vēlamies, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu iegūt šo nozīmīgo monētu, pasūtījumu skaits ir ierobežots: katra mājsaimniecība var veikt tikai vienu pasūtījumu.

Monētu izplatītājs – SIA "Latvijas Monētu nams".

Par godu Latvijas de iure atzīšanas simtgadei 2021. gada 26. janvārī tiek izdota īpaša 2 eiro jubilejas monēta. Latvijas monētu nams piedāvā pasūtīt šo monētu par īpašu cenu - tikai 2 eiro (+piegādes izdevumi 4 eur) un uzsākt savu 2 EUR monētu kolekciju. Pasūtot kolekciju, Jūs arī nodrošināsiet, kas esat viens no pirmajiem, kurš iegādāsies Eiropas valstu izdotās 2 eiro piemiņas monētas.

 • Pirmais sūtījums ir "Latvija de iure 100" 2 EUR monēta
 • Augsta UNC (uncirculated) kvalitāte
 • Monētas tiek piegādātas īpašā aizsargiepakojumā.

Katru gadu eirozonas valstis izdod jubilejas 2 eiro monētas svarīgu valsts notikumu vai personu atcerei. Jubilejas 2 eiro monētas ir visu Eiropas kolekcionāru iecienītākās monētas. Var teikt, ka tās Eiropā ir radījušas īstu kolekcionēšanas drudzi. Eirozonas valstīm ir tiesības katru gadu izdot tikai dažas divu eiro nomināla jubilejas monētas, un monētu tirāža ir iepriekš note­ikta, vēlāk to nav iespējams papildināt. Monētu skaitu nosaka, pamatojoties uz attiecīgās valsts iedzīvotāju skaitu, tātad jo mazāka valsts, jo retākas ir tās izdotās monētas. 


Tātad, kāpēc uzsākt šo kolekciju?

 • Pirmais sūtījums – "Latvija de iure 100" 2 EUR monēta!
 • 2 € piemiņas monētas – numismātikas klasika
 • Augsta UNC (uncirculated) kvalitāte – monētas nav bijušas apgrozībā
 • Katrā nākošajā sūtījumā saņemiet 3 dažādas 2 EUR monētas
 • Visām monētām klāt apraksts par notikumu vai personību, kam monēta veltīta
 • Pēc 3. apmaksātā sūtījuma saņemsiet BEZMAKSAS** albumu monētu glabāšanai

 

* Šī cena spēkā iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 29 € (+ sūtīšanas izdevumi 4,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67665070.

** Tikai 4,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Noteikumi".

, es pasūtu kolekciju “Jubilejas 2 eiro monētas” un piekrītu katru mēnesi saņemt vienu jubilejas eiro monētu sūtījumu (katrā sūtījumā trīs monētas).

Kolekcijas pirmais sūtījums par 2 € (+ 4,99 € sūtīšanas izdevumi) tiks piegādāts Jūsu pastkastē 3 nedēļu laikā vai vēlāk, tiklīdz monētas tiks laistas apgrozībā. Pirmajā sūtījumā būs Latvijas de iure simtagei veltītā 2 eiro monēta. Nākamais jubilejas 2 eiro monētu sūtījums sastāvēs no trīs 2 eiro monētām un maksās 29 € (+ 4,99 € sūtīšanas izdevumi).

Pēc 3 apmaksātiem kolekcijas sūtījumiem dāvanā saņemsiet albumu monētu uzglabāšanai, maksājot tikai par piegādi 4,99 €.

Ja sūtījums neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet to atgriezt 15 dienu laikā no saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu info@monetunams.lv vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 3 nedēļu laikā vai vēlāk - tiklīdz monētas tiks laistas apgrozībā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izgatavošanas gads:
2021
Materiāls:
varšs, niķelis
Diametrs:
25,75 mm
Svars:
8,50 g
Kvalitāte:
UNC
Izdevējs:
Latvijas Banka
Dizains:
Zane Ernštreite
Tirāža:
400 000 gab.
Piegādes laiks:
3 nedēļas vai vēlāk- tiklīdz monētas tiks laistas apgrozībā