PIRMO REIZI - oficiāla krāsaina 2 eiro monēta izdota Monnaie de Paris!


2018. gadā tiek atzīmēta Pirmā pasaules kara beigu simtgade. Piemiņas un solidaritātes zilais zieds Francijā simbolizē atzinību visiem vīriešiem un sievietēm, kas upurēja sevi savas valsts labā. Rudzupuķe tika izvēlēta, jo tā atgādina Francijas jauno karavīru formastērpa krāsas. Zilā ir arī Francijas nacionālā krāsa, jo tā ir Francijas karoga pirmā krāsa.

Pēc Pirmā pasaules kara rudzupuķes simbols Francijā kļuva vēl izplatītāks. Šis zieds joprojām tiek uzskatīts par kara upuru, veterānu, atraitņu un bāreņu simbolu. Šogad, atzīmējot uguns pārtraukšanas simtgadi, Francija godina visus karā kritušos izdodot krāsainu 2 eiro monētu. Šī monēta, kas izkalta BU kvalitātē un ievietota ietvarā, var kļūt par daļu no Jūsu kolekcijas!

Kādēļ tā ir vērtīga?

  • Augstākā krāsojuma kvalitāte
  • Absolūts jaunums – izdota tikai 2018. gadā!
  • Veltīta Pirmā Pasaules kara beigu simtgadei
  • Tiks piegādāta ietvarā un ar sertifikātu

Monētas aversā attēlots stilizēts rudzupuķu zieds, kas franču valodā tiek saukts par Bleuet de France. Gar malu uzraksts "Le Bleuet de France, fleur de mémoire et solidarity" (Rudzupuķe - piemiņas un vienotības simbols). Apakšā gada skaitļi "1918-2018".

Reverss vienāds visām eiro monētām. Tajā attēlota Eiropas karte. Priekšplānā skaitļiem un vārdiem norādīta monētas nominālvērtība – 2 eiro.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2018
Metāls:
Vara niķeļa sakausējums
Dekorācija:
Rotāta ar krāsu pārklājumu
Diametrs:
25,75 mm
Masa:
8,5 g
Izdevējvalsts:
Francija
Kalšanas kvalitāte:
BU (brilliant uncirculated, monētas nav bijušas apgrozībā
Nominālvērtība:
2 eiro
Tirāža:
10 000 gab.

, es pasūtu piemiņas 2€ monētu „Rudzupuķe” par 39 € (papildus samaksāšu 4,99 € par sūtīšanas izdevumiem). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.