No šī gada 1. janvāra Horvātijas kuna tika aizstāta ar eiro. Horvātija kļuva par 20. eirozonas dalībvalsti. Līdz šim jaunākā eirozonas dalībvalsts bija Lietuva, kas ieviesa eiro 2015. gadā. Kopš tā laika neviena cita valsts netika pievienojusies eiro saimei. Tāpēc jaunas valsts pievienošanās eirozonai kļūst par retu notikumu. Nav zināms, cik drīz jaunās Horvātijas monētas nonāks līdz mums Latvijā, tāpēc aicinām pasūtīt kolekciju "Piemiņas 2 eiro monētas". Šo kolekciju veido piemiņas monētas, taču pirmajā kolekcijas sūtījumā saņemsiet Horvātijas 2 eiro apgrozības monētu, jo Horvātija vēl nav paspējusi izdot piemiņas monētas.

  • Eirozonas valstu oficiālās monētas
  • Pirmajā sūtījumā eirozonas jaunākās dalībvalsts Horvātijas 2 eiro monēta
  • BU kvalitāte (monētas nav bijušas apgrozībā)

Katru gadu eirozonas valstis izlaiž piemiņas 2 eiro monētas, lai pieminētu nozīmīgus valsts notikumus vai personības. 2 eiro piemiņas monētas ir Eiropas kolekcionāru iecienītākās monētas. Var teikt, ka tās Eiropā izraisījušas īstu kolekcionēšanas drudzi. Eirozonas valstīm ir tiesības katru gadu izlaist tikai dažas divu eiro piemiņas monētas. Turklāt monētu tirāža ir iepriekš noteikta un nav papildināma. Monētu skaits tiek noteikts, pamatojoties uz valsts iedzīvotāju skaitu, tāpēc, jo mazāka valsts, jo retākas monētas tās izlaiž.

Kāpēc uzsākt šo kolekciju?

  • Pirmais sūtījums – eirozonas jaunākās dalībvalsts Horvātijas 2 eiro monēta
  • 2 eiro piemiņas monētas – numismātikas klasika
  • Augsta UNC (uncirculated) kvalitāte – monētas nav bijušas apgrozībā
  • Katrā nākošajā sūtījumā saņemiet 3 dažādas 2 eiro monētas
  • Visas monētas tiek piegādātas kopā ar aprakstu par notikumiem vai personībām, kam monēta veltīta
  • Pēc 3. apmaksātā sūtījuma saņemsiet BEZMAKSAS** albumu monētu glabāšanai

Par  kolekcijas pirmo monētu.

Horvātijas pirmās 2 eiro monētas nacionālā puse attēlo Horvātijas kartes kontūru. Šo Adrijas jūras valsti raksturo līčiem bagāta piekraste ar daudzām jūras salām. Monētas labajā pusē izdošanas gads "2023", zemāk izdevējvalsts "HRVATSKA".

Katrā nākošajā kolekcijas sūtījumā būs trīs eirozonas valstu izdotas oficiālās piemiņas 2 eiro monētas. Visas kolekcijas monētas tiek piegādātas īpašā iepakojumā, kas pasargā monētas no apkārtējās vides ietekmes. Kolekcijas monētu kvalitāte ir Uncirculated, kas nozīmē, ka tās nav bijušas apgrozībā un tām nav nolietojuma. Katrai monētai apraksts, kurā paskaidrots, kam par godu tā izdota.

Pasūtiet kolekciju "Piemiņas 2 eiro monētas" pa tālruni, tiešsaistē vai pa pastu nosūtot aizpildītu kuponu un drīzumā saņemsiet pirmo kolekcijas sūtījumu. Pirmais sūtījums tiks piegādāts tuvākajā pasta nodaļā. Par sūtījumu maksāsiet pēc saņemšanas. Pirmā sūtījuma cena 9 € (+ 5,99 € piegādes izmaksas).

Pēc tam ik pēc 3-4 nedēļām. Jūsu kolekcijai tiks pievienots jauns sūtījums, kas tiks piegādāts Jūsu norādītajā adresē pastkastītē (sūtījumā būs arī rēķins apmaksai). Katra nākošā sūtījuma cena 35 € (+ 5,99 € piegādes izmaksas). Sakrājot trīs kolekcijas sūtījumus, dāvanā saņemsiet īpašu albumu monētu glabāšanai. Albums tiks nogādāts pasta nodaļā, tikai saņemot būs jāsedz piegādes izmaksas €5,99. Katrā sūtījumā, izņemot pirmo, ir trīs monētas. Katrai 2 eiro piemiņas monētai pievienots īss apraksts. Visas monētas tiek piegādātas īpašā iepakojumā, kas tās izolē no apkārtējās vides un palīdz saglabāt monētu sākotnējo skaistumu.


* Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 35 € (+ sūtīšanas izdevumi 5,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578.

** Tikai 5,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

, es pasūtu kolekciju “Jubilejas 2 eiro monētas” un piekrītu katru mēnesi saņemt vienu jubilejas eiro monētu sūtījumu. Sākot ar otro, katrā sūtījumā trīs monētas.

Kolekcijas pirmais sūtījums par 9 € (+ 5,99 € sūtīšanas izdevumi) tiks piegādāts pasta nodaļā. Pirmajā sūtījumā Horvātijas 2 eiro monēta. Nākamais sūtījums sastāvēs no trīs monētām un maksās 35 € (+ 5,99 € sūtīšanas izdevumi).

Pēc trešā apmaksātā sūtījuma dāvanā saņemsiet albumu monētām, maksājot tikai par piegādi 5,99 €.

Ja monēts neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet tās atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2023
Metāls:
Vara niķeļa sakausējums
Diametrs:
3 x 25,75 mm
Masa:
3 x 8,5 g
Izdevējvalsts:
Horvātija
Kvalitāte:
UNC (uncirculated, monētas nav bijušas apgrozībā)