Piedāvājam 2 eiro jubilejas monētu kolekciju “Piemiņas 2 eiro monētas”. Par godu šogad notiekošajām olimpiskajām spēlēm, pirmo kolekcijas monētu „2004. gada Olimpiskās spēles Atēnās” iespējams iegādāties par īpašu cenu – tikai 9 EUR (papildus piegādes izdevumi 5,99 EUR apmērā). Pasūtot kolekciju, Jūs arī nodrošināsiet, ka esat viens no pirmajiem, kurš iegādāsies Eiropas valstu izdotās 2 eiro piemiņas monētas.

  • Pirmais sūtījums ir pirmā izdotā 2 eiro piemiņas monēta no Grieķijas
  • Monētu kvalitāte – BU (Brilliant Uncirculated)
  • Monētas tiek piegādātas īpašā aizsargiepakojumā.

Katru gadu eirozonas valstis izdod jubilejas 2 eiro monētas svarīgu valsts notikumu vai personu atcerei. Jubilejas 2 eiro monētas ir visu Eiropas kolekcionāru iecienītākās monētas. Var teikt, ka tās Eiropā ir radījušas īstu kolekcionēšanas drudzi. Eirozonas valstīm ir tiesības katru gadu izdot tikai dažas divu eiro nomināla jubilejas monētas, un monētu tirāža ir iepriekš note­ikta, vēlāk to nav iespējams papildināt. Monētu skaitu nosaka, pamatojoties uz attiecīgās valsts iedzīvotāju skaitu, tātad jo mazāka valsts, jo retākas ir tās izdotās monētas. 

Kāpēc uzsākt šo kolekciju?

  • Pirmais sūtījums – „2004. gada Olimpiskās spēles Atēnās”
  • 2 € piemiņas monētas – numismātikas klasika
  • Augsta UNC (uncirculated) kvalitāte – monētas nav bijušas apgrozībā
  • Katrā nākošajā sūtījumā saņemiet 3 dažādas 2 € monētas
  • Visas monētas tiek piegādātas kopā ar aprakstu par notikumiem vai personībām, kam monēta veltīta
  • Pēc 3. apmaksātā sūtījuma saņemsiet BEZMAKSAS** albumu monētu glabāšanai

Par  kolekcijas pirmo sūtījumu

Pirmajā sūtījumā monēta, kas izdota par godu 2004. gada Atēnu olimpiskajām spēlēm. Šo monētu izdeva Grieķija un tā bija pirmā 2 eiro piemiņas monēta. Monētas aversā 12 Eiropas savienības zvaigznes ārējā gredzenā ieskauj senas skulptūras attēlu – atlētu, kurš met disku. Pa kreisi no skulptūras redzams Olimpisko spēļu logotips „ATHENS 2004“ un pieci olimpiskie apļi, bet labajā pusē  skaitlis „2“ un uzraksts „ΕΥΡΩ“. Gadaskaitlis monētas apakšā sadalīts divās daļās ar zvaigznīti vidū (20*04). Kreisajā pusē no atlēta galvas naudas kaltuves zīme.

 


* Šī cena attiecas iegādājoties visu kolekciju. Parastā viena sūtījuma cena 35 € (+ sūtīšanas izdevumi 5,99 €). Ja vēlaties pasūtīt tikai pirmo sūtījumu, lūdzu zvaniet 67060578.

** Tikai 5,99 € pasta izdevumi. Vairāk lasiet sadaļā "Iegādes noteikumi".

, es pasūtu kolekciju “Jubilejas 2 eiro monētas” un piekrītu katru mēnesi saņemt vienu jubilejas eiro monētu sūtījumu. Sākot ar otro, katrā sūtījumā trīs monētas.

Kolekcijas pirmais sūtījums par 9 € (+ 5,99 € sūtīšanas izdevumi) tiks piegādāts pasta nodaļā. Pirmajā sūtījumā Grieķijas jubilejas 2 eiro monēta „2004. gada Olimpiskās spēles Atēnās”. Nākamais sūtījums sastāvēs no trīs monētām un maksās 35 € (+ 5,99 € sūtīšanas izdevumi).

Pēc trešā apmaksātā sūtījuma dāvanā saņemsiet albumu monētām, maksājot tikai par piegādi 5,99 €.

Ja monēts neatbildīs Jūsu vēlmēm – varēsiet tās atgriezt 15 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas datuma.

Jebkurā laikā ir iespējams atteikties no kolekcionēšanas, paziņojot par to Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67060578, e-pastu vai rakstveidā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2004
Metāls:
Vara niķeļa sakausējums
Diametrs:
3 x 25,75 mm
Masa:
3 x 8,5 g
Izdevējvalsts:
Grieķija
Kvalitāte:
UNC (uncirculated, monētas nav bijušas apgrozībā)
Tirāža:
50 000 000 gab.